Altyapı ve dslam kilidi sorunu

Merhaba modem arayüzümden sorguladığımda altyapımın bana verilen hızdan yüksek olduğunu görüyorum dslam kilidi olması mümkün olabilir mi yardımlarınız için teşekkürler
müşteri no : 2319560

70 alabilirsin :slight_smile: gibi görünüyor

Dediğin gibi 70 veya daha üzeri bir hız alabileceksem. Bana bu konuda yardımcı olabilecek bir yetkili kişi var mı şimdiden teşekkürler @CKLasT

Onu destekten 100 tanımlattır alırsın . 75 yada :blush: paket yerinden aç destek

Bu konuda acemiyim de tam nereden destek oluşturacağım. destek kısmından mı yoksa paket değişikliği kısmından mı işlem yapacağım. Tam tarif edersen sevinirim teşekkürler. @CKLasT

TurkNet Online İşlemler Merkezi - Teknik & Destek - Yardım Merkezi - İşlem - Paket Tarife Kampanyamla İlgili Destek İstiyorum bu adımları izleyerek alabileceğim maksimum hızın tanımlanmasını istiyorum şeklinde belirtirseniz temsilci yardımcı olucaktır.

Destek kayıt no :46678939 destek kaydını açtım ilgili temsilci cevap verdikçe sizi bilgilendireceğim
Şimdiden teşekkürler @Baran

1 Beğeni

Büyük ihtimal yarın gün içerisinde halledilir, rica ederim.

Altyapımı siteden sorguladığımda 50 mbps gözüküyor bu paket değişikliği durumu işe yarar mı?
Teşekkürler @Baran

Altyapı sorgulama tahmini olarak göstermektedir. Sistemde gözüken değer önemlidir.

Tamamdır yarın sizi bilgilendireceğim teşekkür ederim iyi akşamlar. @Baran

Rica ederim, iyi akşamlar dilerim :hugs:

1 Beğeni

Merhabalar az önce TurkNet müşteri temsilcisi tarafından arandım 87000 gözüken değerin modemin ulaşabileceği seviye olduğunu söylediler ve altyapımın 51 mbps verebileceğini söylediler bu konuda yapabileceğiniz bir şey var mı ? teşekkürler @Baran
Abone no:2319560
Destek no :46678939

Merhaba dün akşam adresimi sorguladığımda alt yapım 50 mbps gösteriyordu. Şuanda tekrar sorgulama yaptım 85 gösteriyor ama hızım halen 50 bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?teşekkürler @Baran

image
tekrar destek talebi açarak belirtin bence.

Destek kaydını açtım tekrardan beklemedeyim ancak müşteri temsilcisi sabah arayıp o modeminizin desteklediği max hız 87 diyince TurkNet online işlemden pek ümidim kalmadı. Buradaki yetkili kişilerin bu konuyu çözeceğine inancım çok daha fazladır. @yusuf0

Başka yerde boş port mu açıldı acaba yoksa aynı port mu pek bilemedim @EFG bakar meşgul değilse :slightly_smiling_face:

Şu anda bütün apartman 85 mbps alıyor önceden 50 idi @CKLasT

Şuan modem arayüzü ne gösteriyor. O zaman dolap yakında bi dolap aktif ettiler. Ona geçirmişlerde olabilir

Halen aynı foto günceldir. @CKLasT @EFG

1 Beğeni