Altyapı Üst Kapasite Limiti

Haha galiba. Normalde TT iç tesisat döşemez. Nasil olmuş o iş çok garip. Bende yoneticiyim de, bizim Apt 16 mbps nimet sanıyor. Yoksa TT ye neler edeceğim, neler. 2 güne fiber getirttim.

@MehdiUygun O konuyu ben de yanlış anlamış olabilirim. Telekom’un kendisine yaptırmamışsa bile orada çalışan kişilere özel olarak yaptırmış olabilir. Dediğim gibi, yeni taşındım, çok da hakim değilim.

@Baran Tekrardan teşekkür ederim. Yapılan işlem sonucu birşeyler değişmiş. Evet, halimden de gayet memnunum ama insanın şöyle bi bakıp “Neden yaparsın ki böyle birşeyi?” diyesi geliyor. :grinning_face_with_smiling_eyes:

Güncel durum bu şekilde;

3 Beğeni

99999 :smiley: güzel alt yapı

1 Beğeni

Tam olarak ondan bahsediyorum işte :grinning_face_with_smiling_eyes:

99999 olarak gözükmesinin neden bağlı olduğunuz santral/saha dolabı ‘nda bulunan DSLAM dan kaynaklanmaktadır. Bazı cihazlarda 102400 şeklinde olurken bazılarında 99999 şeklinde 100 profili sağlanmaktadır. Sorunun çözülmesine sevindim, keyifli kullanımlar dilerim :hugs:

1 Beğeni

Bilgilendirme için ayrıca teşekkür ederim. Sorumu geri alıyorum o zaman :slight_smile:
İyi günler, kolay gelsin.

1 Beğeni

Rica ederim, iyi günler dilerim :hugs:

5 saat sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.