Altyapı sorgulama sorunu

Arkadaşlar selam, mevcut TurkNet abonesiyim 75 mbps’lik paket kullanıyorum bana gelen hız altyapımdan kaynaklı 65 mbps TurkNet sayfasından altyapımı sorguladığımda 100 mbps olduğunu görüyorum acaba sayfada mı sıkıntı var? böyle bir durumla karşılaşan oldu mu hiç aramızda?

Ekran görüntüsü 2021-11-13 232945

herkeste var o sıkıntı malesef bi hata bende de aynı

Sorgulama ekranın da bazen gereğinden fazla gösterebiliyor başka siteden sorgular iseniz alacağınız hız görünür

1 Beğeni

Zayıflama değerleriniz olması gerekenden yüksek. İç hat kontrolü yapın hocam.

Sorgulayıp atabilir misiniz ?
Hat zayıflama değerleri yüksek geldi. Ankastreden ölçüm yaptırıp karşılaştırılması gerek.

Öncelikle santrale olan mesafeniz nedir ? Buradan İnternet Altyapı Sorgulama - GÖKNET İLETİŞİM A.Ş. bir sorgulama yapıp buraya atın. Santrale yakın iseniz, zayıflamanız büyük ihtimal ile iç tesisat kaynaklıdır. İç tesisatınızda ki zayıflama artıkça düşük SNR değerlerin de hata alırsınız ve bu size ulaşan hızı da etkiler. Ayrıca herşey yerli yerinde olsa dahi bazen size verilen portun maks ve mevcut hızı düşük olabilir. Ne yaparsanız yapın belli bir sınırda kalabilirsiniz. Bunlara karar verebilmek için gereken şeyleri buraya atmanız lazım.

1 Beğeni