Altyapı Sonucu

Görseldeki sonuçlardan bir şey anlamıyorum. İnternet altyapı sorgulama sonucu böyle çıktı arkadaşlar, sizce 100mbit alabilir miyim? Adsız

1 Beğeni

hocam iç hattınızda sorun yoksa alırsınız 100mbps.

2 Beğeni

Hat VDSL’de 100Mbps alabilir rahatlıkla

2 Beğeni

Santrale olan mesafeniz çok yakın iç tesisatta sorun yoksa ve bölgede yoğunluk yaşanmıyorsa 100 Mbps hız alabilirsiniz.

1 Beğeni

İç tesisattan kasıt nedir?

1 Beğeni

İç tesisat , binada ki ankastre den dairenize kadar gelen kablo oluyor. Kablo kalitesiz, yıpranmış, eski ise veya EK varsa kablo da bu hızda düşüklüğe neden olur. Hat zayıflamasını artırır. Kopmalar, hatalar vb sorunlar yaratabilir.

2 Beğeni

Ankastreden eve gelen kablo hattı iç tesisat olarak tanımlanır.

2 Beğeni

Anladim, teşekkürler arkadaşlar.

2 Beğeni

Merhaba @Watch, sizinle özel mesaj üzerinden iletişimdeydim. Aktivasyon işlemleriniz tamamlandığı zaman konuya açıklama yapmanızı bekliyoruz :slight_smile:

2 Beğeni

Tamamdır. Süreç tamamlandığı an buradan yazacağım, ilginizden dolayı çok teşekkür ederim.

2 Beğeni

Ben teşekkür ederim. Sağlıklı günler dilerim.

1 Beğeni

Bu sorgu hangi siteden yapılıyordu?

1 Beğeni

Bu adresten yapabilirsiniz.

2 Beğeni

İnternet aktivasyonum biraz önce yapıldı. Şimdilik herhangi bir problem yaşamadım. başta @EFG olmak üzere yardımcı olan herkese teşekkürler.

2 Beğeni

100 mbps in sonuna kadar alamazsınız çeşitli koşullar yoksa genelde 100mbps altyapı ile santrale mesafeniz ile değişmekte olup 80-90 mbps arası alabilirsiniz

2 Beğeni

Hocam DSL kullanıcılarını bırakın fiber abonelerin bile yarısından fazlası 94 mbps üzerini görmüyor. By nedenle dsl de kimsenin tam 100mbps alayım derdi yoktur bence kaldı ki e kadar kısmı da var olayın :slight_smile:

2 Beğeni

CAT5e eski kablo ile 85-94 arası alıyorum arkadaşlar. FİFA22 (40GB) indirmesi 1 saat sürdü. Daha sağlıklı olması açısından CAT7’yi bağlatmayı düşünüyorum ama şimdilik acelesi yok. Nazar değmesin diyelim.

2 Beğeni

3 saate 100 gb indirebiliyorsun :face_with_hand_over_mouth::pray:

1 Beğeni

16mbit internetten geçince insan çağ atlamış gibi hissediyor valla hocam :slight_smile:

1 Beğeni

Keyifli kullanımlar :star_struck:

3 Beğeni