Altyapı Hk.(Kablonet)

Merhaba bende sorgulattm aynisi bendede yazıyor ama donanımhaber de boyle yaziyo bilginize

Bana 100 mbit vdsl paket 143 tl ye başvuru aldilar. Kurulum ücreti falan yok. Modem kira bedeli yok. 2 yıl taahhüt var. Ama Tt altyapısıyla olmayan bir hızla nasıl 100 verecekler onu merak ettiğim için başvurdum. Maksat heyecan olsun :grinning:

Sözleşme imzalamadın dimi daha kurulum yapılıp test yapılana kadar sözleşme imzala derim ben

Yok dün dediler ki Tt saha ekibi gelecek kurulum için. Onlar kurulum esnasında sözleşme alacaklar. Zaten abi bu hızı alman teknik olarak mümkün değil diyecekler büyük ihtimal. Başvuruyu iptal edicem

4 Beğeni

Hocam gelsinler bizi haberdar edin merakla bekliyorum sonucu😂

Sen mi ben mi :grinning: benim kadar değildir heralde :rofl::rofl:

Emin.ol senin kadar :joy::joy::joy:

1 Beğeni

Ben aradım sordum şubat ayından itibaren kablonet yalın int alt yapısı diyor diyorum telekomun alt yapısını kiralıyorsunuz cvp veremedi telefon kesilmiş numarasına yatıyorlar çok uyanıklar :slight_smile: 16mbps 109,9 100 mbps 149 dedi :)) aynı hizmeti telekomdan alıyorken kendi alt yapıları gibi göstermeleri saçmalık.

@ahmetmelih, bahsetmiş olduğunuz İSS kendi altyapısını kullanarak hizmet veriyor. Bu sebeple onlarda görülen altyapı sorgu hızı ile TT tarafında kontrol ettiğiniz tüm İSS’lerin hız testi sorgusu aynı entegreden çalışmıyor. Bu sebeple TT sorgusu ile bahsettiğiniz İSS sorgusu aynı verileri vermez…

1 Beğeni

Ben de sizin gibi kendi altyapısı ile hizmet veriyor sanmıştım ancak Turksat 1 ay önce kadar sizin gibi Tt ile altyapı ortaklığı kurmuş.
Tahmin ettiğim gibi beni Tt saha ekipleri aradı ve böyle bir hızın mümkün olmadığı söylediler ve konu kapandı :rofl:

4 Beğeni

Bugün Twitter’da gördüm. Kablonet ADSL altyapı ile hizmet vermeye başlamış. Sistemleri tam olarak güncellenmedi muhtemelen

Evet Emre.
Ama benim bir umut dediğim nokta,yan apartmanın 16 mbit,benim 100 mbit diye çıkmasıydı.
Ama fos çıktı. Adsl e devam. Ama halledecem bu işi

1 Beğeni

:frowning_with_open_mouth: (((((((20 karakter))))))

Ama dedim ben E KADAR diye. :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth:

Abi yaş geldi yolun yarısına. Şunu anladım,birilerini görmeden, araya birilerini sokmadan bu memlekette işler ilerlemiyor.
Halledecez artık bir şekilde.
Abi 10 mbit hız alıyorum şu an ailemin evinde. Birşey yapılmıyor bu hızla. 50 mbit olsa rahatlatacak. Fiberden falan geçtim zerre umrumda değil.

1 Beğeni

Baktilar fiber beceremiyolar mecbur tt ye yardim bugun bende girdim siteye bendede fiber gozukuyordu habfendi arsdi turksattan sitemizde guncelleme oldugu icin herkeste fiber olarak gozukuyo turk telekom altyapisi uzerinden hizmet vermeye başlamislar sacmalik resmen

Muhtemelen bu İSS’te TT altyapısı üzerinden hizmet veremeye başladı.

1 Beğeni

Muhtemelen değil Enes Bey. Vermeye başlamış. 1 ay kadar olmuş anlaşma yapalı.
İptal ettim zaten başvuruyu

2 Beğeni

Bilmediğim için emin konuşmak istemedim @ahmetmelih :hugs:

2 Beğeni

Haklısınız nereden bileceksiniz ki. Bir de 2 sene taahhüt istiyorlar.
Olmayan altyapıyı görüyorlar. İleri görüşlüler :grinning:

3 Beğeni