Altyapi çalişmalari sorunu sorunlar devam edi̇yor

3 ünde TURK TELEKOM sitesinde Altyapı çalışması olacağı 4 ünde TurkNet sitesinde altyapı çalışması olacağının bilgisini almıştım bu akşam yine herzamanki gibi ping sorunum devam ediyor bu sorun bugünde düzelmedi bu hafta sonuda devam edicek anlaşılan ben bu destek kaydını 19.11.2020 tarihinde açtım network ekipleri çalışmalarını bitiremedi henüz çok garip ben son 1 senedir oyun oynayarak geçimimi sağlıyorum turnuva vs organizasyonlara katılıyorum genel olarak ama bu son 20 gündür devam eden ping sorunu nedeniyle bişey yapamıyorum bu ne zamana kadar devam edicek lütfen artık şu duruma el atın

1 Beğeni

Ben sizi net bir şekilde aydınlatmak ve yanlış bir bilgi vermemek adına resmi açıklama
linkini buraya ekliyorum. Sorun en kısa sürede çözülecektir merak etmeyin.

1 Beğeni

En kısa süreden kastınız nedir? 20 gün falan oluyor da… Bir 20 gun daha mı yoksa? :slight_smile:

1 Beğeni

Bunun bilgisini ben veremiyorum malesef kusura bakmayın.

1 Beğeni

bizde bununla alakalı açıklama bekliyoruz bize bir süre verseler biz durumu zaten anlayışla karşılayacağız buna karşı bi itirazımız yok fakat bi süre olmadığı için müşteri temsilcileri modeme kurulum yap vb robot mesajları gönderip can sıkıcı hale getirdiler iyice durumu anasayfamdaki ttnet çalışması her gün 3 gün sonraya erteleniyor planlı çalışmalar bulunduğum bölgede bitti sorun hala devam ediyor çok garip ve artık şikayetçi olmaktanda sıkıldık sizlerden cevap bekliyoruz

Evet keşke en azından bir duyuru yapma gereği duysalar… Üzerine bizi suçluyor destek kaydına bakanlar

1 Beğeni

Sorun tamamen giderilene kadar bu konu ile ilgili destek kaydı açmamanızı öneririm. Sorunun çözüm bilgisi büyük ihtimalle hem buradan hem de sosyal medya facebook grubu üzerinden paylaşılır.

1 Beğeni

Konu hakkında duyurular yapılıyor bu konu hakkında forum üzerinde konu da mevcut

İlgili konu linkini bırakayım buraya

1 Beğeni