Altyapı başvurusu

Merhaba basit bir sorum olucak tt nin saha dolabı evimin tam karşısında yaklaşık 10 metre var aramızda evimiz yeni olduğu için internet altyapımız yok yan komşunun altyapısı üzerinden internet kullanıyorum tt ye altyapı başvurusunda bulunsam bakır kablo mu çekilir fiber kablo mu birde fiber kablo çekilse bile ben fiber hizmeti alabilir miyim?

Bakır kablo çekilir. Binada ankastre kutusu yok mu?

1 Beğeni

Ankastre kutusu yok ev müstakil apartman değil.

müstakil binalara şirketler fiber verme taraftarı değil pek öncelik apartmanlarda ve sitelerde oluyor genelde ama benim akrabam özel proje kapsamında 2 sene önce Türk telekom fiber getirdi müstakil evine yanlış hatırlamıyorsam o zamanın parası 8 bin TL ödedi diye biliyorum

2 Beğeni

Fiber isterseniz @ercebayer in dediği gibi parasını verip projelendirip çektirebilirsiniz.

1 Beğeni

Yanlış bilmiyorsam türk telekom fiberde 100 mbps den yüksek hız yok upload zaten 5 benim bakır altyapım zaten 150 ye 50 destekliyor paketler düzelmezse fiber için uğraşmam. Ayrıca 100 'ün üstünde vdsl paket te yok zaten.

Bina yeni ve altyapı yoksa tt fiber çeker. Artık bakır kablo çekilmiyor.

Valla anlamadım herkes farklı bir şey diyor yukarıda arkadaşlar müşteki eve fiber çekilmez bakır gelir diyor aiz bakır çekilmiyor fiber gelir diyorsunuz anlamadım gitti.

Parasını verirseniz dedik.

Evet sizin dediğinizi anladım fakat son yazan arkadaşımız artık bakır kablo çekilmiyor demiş.

1 Beğeni