Altındağ/Ankara GigaFiber gelmeli

öncelikle forumda yeniyim hatam varsa kusura bakmayın. Ankara altındağ için gigafiber gelecek mi? 16 mb tt kullana kullana canım çıktı. şimdiden teşekkür ederim sayın TurkNet ekibi.

Merhaba @BlueAndWhite öncelikle forumumuza hoşgeldiniz :hugs:
Ankara Altındağ ne yazık ki planlar arasında mevcut değil, arka planda ilgili birime bölgenizi GigaFiber talebi olarak ilettim. Belirli aralıklar ile sorgulama yaparak veya buradan ben ve diğer mod arkadaşlarıma mesaj atarak planlar arasına eklenip eklenmediğini öğrenebilirsiniz. İyi günler dilerim :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Hoş buldum :slight_smile: Bir de bu altyapı tt altyapısı ilemi geliyor yoksa bizim altyapı açtırmamız mı gerekiyor?

Sizin şu anda bir işlem yapmanıza gerek yok, GigaFiber altyapısı tamamen TurkNet’e ait santralden dairenize kadar çekilen 1000 Mbps Download ve Upload destek fiber altyapıdan oluşmaktadır.

2 Beğeni

Baran hocam her altyapı sorguladığımda farklı hızlar çıkıyo bi 87 mb vdsl bi 95 mb vdsl2 şimdi de 95/vdsl

Maksimum ne hız alırım? buradan sorgulama yapıp sonucu benimle paylaşır mısınız?

2 Beğeni

:tada:

ÇOK ŞANSLISINIZ!

:tada:

Özgür İletişim 100

VDSL altyapınızın desteklediği en yüksek tahmini download hızı

95 Mbps

8 Mbps’e Kadar Upload
diyor hocam.

1 Beğeni

Paketinizi Vdsl olarak değiştirirseniz. Geçireceklerdir.

Paket değişikliğinde yazan paketler var mı.

TurkNet kullanmıyorum hocam. Ama gigafiber ve tahhüt bitince TurkNet 'e geçicem.

1 Beğeni

Herkesi TurkNet’E bekleriz daima yüksek hızları kullanıcılar görmesini çok isterim :pray:

1 Beğeni

Cemal Hocam gezgin internet çarptı gözüme o ne oluyor bilgi verme şansınız var mı?

1 Beğeni

Alt yapı olan heryere hattı isteği yere taşıyorsun. 134 tl di sanırım veriyorsun.
taşıdığın yerde normal prosüdür neyse kurulum ücreti veya ücret olmadan işte biliyorsun. Onlar çıkıyor. Tek bir yerde açık kalabiliyor internet.

İki yerdede hat açık kalıyor ama sadece bir yerde kullana bilirsin iki hat üzerinde 1 ayda 4 defa yer değiştire biliyorsun.
Kapattırınca yine 99.90 tl ödüyorsun

1 Beğeni

tamamdır hocam teşekkür ederim.

Altındağ hacı bayram bölgesinde bir sürü iş yeri mevcut fiber alt yapı da yok. Alt yapı çalışması mevcut mu? @Baran @CKLasT