Alt yapı değişikliğinden dolayı internetim yok

4 gün önce internetim gitti dls ışığı yanmıyordu destek talebi oluşturdum teknik destek yönlendirildi teknik destek bugün geldi yapamadı destek gittikten sonra dsl internet ışığı yanmaya başladı fakat internete giremiyorum hala

Merhaba

Modeme reset attıktan sonra tekrardan kurulum yaptınız mı ?

Evet yaptım defalarca denedim hala aynı durumdayım altyapı değişince kullanıcı adım şifrem mi değişti acaba diye düşünüyorum ama modem şifresi istedim bugün aynı şifre geldi

Şunuda ekleyeyim diğer cihazlardada giremiyorum internete

Kablolu ve kablosuz olarak denediniz mi ?

Evet denedim hiç 3 farklı telefon ile denedim giremiyorum

Modemin arkasında ki reset tuşundan resetleyip öyle kurulum yapmayı deneyin. Direkt hızlı kurulum sekmesinden yapmayın.

Kurulumu yaptım ancak değişiklik yok altyapıyı değiştirdi türk telekom ondan sonra gitti dls yanmıyordu dls internet geldi internete giremiyorum

Teknik desteğe defalarca yazmama rağmen bir dönüş alamadım internette araştırırken bu forumu gördüm sorunum bu şekilde burada destek varsa yardımcı olabilir mi

En son ne zaman yazdınız desteğe? 24 saat içinde size dönüş yapıyorlar normalde. Size dm atacağım bir bakabilir misiniz?

Normalde teknik ekip yarın gelicekti bugün aradı geliyorum dedi geldi 5 dk baktı arıza kaydı oluşturacam dedi sanırım gitti sonra dls ışığı ve internet ışığı kendiliğinden geldi internet var ama giremiyorum desteğe yazdım bugün hala dönüş yok en son yazdıkları teknik destek gittkten sonra görüş almak için arıyacağım gibisinden bir yazıydı yanlış hatırlamıyorsam dmye bakarım tabikide

1 Beğeni