Allah aşkına Turknet sorunu çözün 6 yıllık Abone yim

Selam aleyküm değerli Teknik ekipler Allah’cc aşkına internet dsl turuncu olup kısa sürede kesiliyor tekrardan geliyor hatta telefon gelince dsl turuncu olup kesiliyor sorun splinter mi dedim tekrardan değiştirdim yok aynı sorun nereden olduğunu kimse çözemiyor Telekom geçen hafta sabit telefon arıza yaptı ondan sonra internet artık gece gündüz kopmaya kesilmeye başladı ( keenetic omini modem ) Ne yazikki resimleri atıyorum bakın dalgayı görün önceden maximum değeri 130 iken bazen 16 kadar düşüyor 2722166970

Cengiz Bey, Merhaba hangi sürümünü kullanıyorsunuz ve bu sürümü hangi mod üzerinden alıyorsunuz?

Keenetic omini dsl aşağıdaki resimde mevcut durumu

spliter ı bağlamadan direkt modemi bağladığınız zaman da aynı sorun devam ediyor mu?

Modeminizi geliştirici sürüme aldıktan sonra güncelleme yapın. Güncellemenizi yaptıktan sonra omni DSL geliştirici modda ki en kararlı sürümü sizin için link olarak bırakacağım. Bıraktığım bin dosyasını yüklendikten sonra otomatik güncellemeyi kapatın. Bu işlemleri yapmadan önce mevcutta kullandığınız ayarları bilgisayarınıza yedek almayı unutmayın.

Omni DSL 3.4 alpha 6

Hayır telefon çalarken yok sadece arama açınca yada gelen cevap verince gidiyor internet

Peki bunu gönderdiniz dosyası nasıl yükleyeceğim zaten geliştirici seçeneğin de alpa var yükleme yapayım mı sizin dosya nasıl atacağım

Ben alpa yükledim şuan için sorun Sanki ortadan kalktı gibi birde sizin dosyayı değil geliştirici seçeneğin den alpa indi sadece … IPTV port belirlme android box Cihaz için geçerli mi teşekkür ederim

Tamam şimdi yüklüyorum buldum bilgisayar kaydet ve bilgisayar dan al yerinden

Tamam Galiba dimi

Sorun modem veya o yazılım değil… aynı yazılım la bende kullanıyorum böyle bı sorun yok…

Şuan gene yaptı aynı sorunu

@mehmetcan beyfendi bu yine aynı sorunu yaptı ben bunu sadece alpa kendi güncelleme sini yapsam öyle kalsa sıkıntı olur mu sizki kurmadan

Her sürüm her cihazda farklı farklı sorunlar çıkartabiliyor.

Alpha 11 sürümünü yapabilirsiniz. Bir sorun olmaz. Geliştirici sürümde otomatik güncelleme kapattirmamin sebebi 1 hafta da 1 güncelleme geliyor olması ve beta olması.

Bakıyorum ama deneme yapamam ama arama açamam ki sadece çağrı yaparim numarama yaptım olmuyor direk modeme yinede telefon çağrı yaptım 30 sn sonra yine kesti internet i kısaca sorun devam ediyo malesef

Telefonu tamamen aradan çıkardığınızda problem devam ediyor mu?