Aktive işlemi

Merhabalar. TurkNet 'e aktive işlemim şuanki kullandığım gıbırnet tarafından onaylandı ve evimdeki internetim 3 saattir kapalı konumda, TurkNet tarafından sms ile kullanıcı adı şifre gelmesini bekliyorum malesef gelen birşey olmadı müşteri temsilcilerine bir türlü ulaşamıyorum. Online işlemlerde mevcut modem kullanıcı adı ve şifreyi girmem yeterli olur mu? Artı olarak beni arayıp bilgilendirmenizi istiyorum.

TurkNet evraklarını kargo ile gönderdikten sonra tarafınıza iletilen kullanıcı adı şifre ile modem kurulumu yaparak hizmetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Online işlemler şifresi gelmedi değil mi? Geldiyse orada modem kullanıcı adı şifresi yazar. Bana da öyle olmuştu. Oradan bakıp yapmıştım. Daha sonra sms gelmişti.

Gerekli görüldüğünde arama sağlanır. Bu aşamada dsl ışığınız yanıyor ise size sms ile gönderilen dsl kullanıcı adı ve şifreniz ile tekrar modem kurulumu yaparak hizmetinizi kullanabilirsiniz.

Şöyle söyleyim evraklarım gitti onaylandı fakat benim kullandığım iss de 3 ay kalmam gerekliymiş o tarihi 5 aralıkta tamamladım ve 5 aralıktan beri bekliyorum aktivasyon olunması için bu işlemler nedeniyle müşteri hizmetlerini aradığımda evraklarınızı kargolayın gibisinden telesekreter konuşması olduğu için müşteri temsilcisine başvuramıyorum. Online işlemlerden yazdığımda tarafımı arayarak söyledikleri dün başlatılmış bugünde ev internetim koptu kullandığım iss aradım ve TurkNet 'e geçişiniz oldu dendi fakat turknetten sms vs gelmedi online işlemlerden modem kullanıcı adı şifreyi giriş yaptım dsl ışığım yanmıyor. Müşteri temsilcisi ile konuşma imkanım olsa keşke sorunum çözülcek ama çoğu yerden mesaj atsamda dönüş olmadı :frowning:

1 Beğeni

Konu ile ilgili olarak yetkililere bilgi verildi.

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim sorunumu çözdüğünüz için

2 Beğeni