Aktivasyonu yapılmamış bir hatta türknet personelinin hatası dolayısıyla nakil ücreti istenmesi

1762229 nolu TurkNet aboneliği için başvurdum. ilk olarak ben başvurumda 3/2 olarak girdiğim adresi TurkNet personeli 3/3 olarak girdiği için günlerdir aktivasyon yapılmadı. en son dün gelindiğinde adresimin 3/2 ye nakil yapılması gerektiğini ve bunun için 100 TL ücret alınacağını belirttiler. Hiç aktivasyonu yapılmamış ve zaten kurulum için 99 TL verdiğim bir kurulum için tamamen TurkNet personelinin hatasından kaynaklı olarak 100 TL tekrar nakil ücreti istenmesinin hiç bir yasal dayanağı yoktur.
Evden çalışan ve sürekli internet kullanan birisi olarak farklı kuzeninim referansı ile başvurdum, keşke başvurmasaydım.
15 Temmuzda başvurdum, tam 11 gündür aktivasyon için uğraşıyorum, 11 günün sonunda bana söylenen sizin ev adresiniz yanlış girilmiş nakil yapmamız lazım.
Böyle bir saçmalığı hiç bir yerde yaşamadım.

Merhaba, konuyu ilgili birime ilettim.

1 Beğeni

2034018 Nolu aboneliğim daire içine kadar kontrolü gerçekleşti, aktivasyonu için kullanıcı adı ve şifre talep ediyprum ancak çağrı merkezinden ulaşamıyorum. İyi Çalışmalar dilerim. Adres Ankara Mamak

Onile işlemler den. Teknik bilgiler Modem şifre yazan yerden alabilirsin kullanıcı adı şifreni.

Merhaba, ben hızlıca konuyu aktivasyon ekibimize iletiyorum. Size kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

Sözleşme evraklarını gelen ekip almadı, taratarak gönderebilirim.

Selamlar, aktivasyon işlemleriniz iki gün önce başlamış. Telekom ekipleri gelerek hattınızı etiketlemiş ve sisteme bu bilgi düşmüş. Size evde kurulum ekibimizi yönlendireceğiz. Gelerek kurulum işlemlerini yapacaklar. Bu süre içinde sizin bir şey yapmanıza gerek yok. Süreci biz takip ederek kısa süre içerisinde hizmetinizi aktif hale getireceğiz.

Merhabalar, Türktelekom ekibi internet hattının eve kadar gelmesini sağladı, sadece kullanıcı adı ve şifreyi girip kullanabileceğimi belirtti, ek bir not olarak belirtmek istedim.
Çok acil olarak internet hizmetine ihtiyacım var, o yüzden takip etmek zorunda kalıyorum.
İlginiz için teşekkür ederim, aciliyeti gerekli ekibe iletebilirseniz çok sevinirim. İyi çalışmalar dilerim.

1 Beğeni