Aktivasyon yapılmadı

Arkadaşlar Türktelekom cayma bedeli istediğinden kapattırmadan TurkNet 'e geçiş yaptım. Eve teknik eleman geldi. Türktelekom ekipleri gelip bağlantınızı yapıcak dedi. Türktelekom günü geldiğinde kapattırdım ve internetim komple gitti. Destek kaydı oluşturuldu. Ama Türktelekom kurulumu yapmadan geri bizlik sorun yok diyerek TurkNet 'e yönlendirmiş.Ne yapmam lazım biri lütfen yardım etsin. İşlem uzarsa kullanmadan kapattırıcam çok acil ihtiyaç var

Arkadaşlar bu ne saçma sistem. TT ekibi gelip te bana ne diye yardım etsin. TT ekipleri bina önüne hiç gelmeden arıza kayıtlarını kapatıyor. TurkNet 'e devrediyor. Ben hiç kullanmadım. İlk faturam yansımış.85+22=107 lira kapattırsam bunu ödemem gerekiyor mu ? iptal ettirmeyi düşünüyorum. TurkNet bu sorunu çözecek gibi durmuyor

1 Beğeni

Son gönderilen Türk telekom kapama mesajı. Bu işlem çözülür mü yoksa aylarca oyalarlar mı? Bir çok kişi aylarca beklemiş.Bilgisi olan yetkili biri yardımcı olabilir mi
Destek numarası:
36723575

şuanda ip almıyorsunuz. ip alana kadar destek kaydı oluşturup faturanızın iptalini talep edin.

@bekir.kopuz bey ilgiliyseniz çözüm önerisi sunar mısınız?

Sizin iş emrini https://kurumsalohm.turktelekom.com.tr/guest.jsp?page=guestArizaSorgula üzerinden sorguladığımda “Devre Tamemen Kesik” diyor. Yani telekom teyit etmiş hat vermemişiz diye :slight_smile:

Teyit aşaması = TT’nin Türk Net’ten cevap bekliyor olmasını ifade ediyor. İş emri her adımda karşılıklı teyit edilerek ilerletiliyor. O da teyit edecek aa evet hat kesik diye. :slight_smile:

Sonrasında bağlantı istiyoruz geri gönderirler muhtemelen. Nerden baksanız 5 gün.

Hocam çok teşekkürler. 5 Gün beklerim ama aylarca süren bir durumsa diye korkuyorum. Çünkü şu an ıslak imza vermeme rağmen hemen kapatmıyorlar bana yeni teklif falan sundular kapattırdıktan sonra 79 liraya 16 mb
Yani orası da komple kapattırırsa TT baştan kurulum yapması gerekiyormuş ve ücret istiyoruz dediler. Arıza emrini sormak için aradım. Hemen bize gelin dediler ama şimdi burası çözüm bulamazsa diye korkuyorum