Aktivasyon yapılamıyor

TurkNet 'e başvurdum bir kaç ay önce bana 1 tane boş port olduğu söylendi fakat sonradan hiç boşta port yok beklemeniz lazım dedi. Bende gidip türk telekoma üst kattaki akrabam adına başvuru yaptım. Cimer btk gibi yerlere türk telekomu şikayet ettim sonuç olarak 13.11.20 tarihinde sorun çözüldü türk Telekom gelip pazartesi bağlayalım dedi iptal ettim etmez olaydım. Sonra TurkNet 'i arayıp altyapı sorunum düzeldi dedim onlarda yakında gelip 6 günde bağlayacaklarını söylediler. 6 gün geçti kimse yok port için 48 saat verildi kime yok ne bir bilgi ne de başka birşey alabiliyorum

1 Beğeni

Maalesef portlara sadece TürkTelekom erişebilmekte bundan dolayı böyle bir sorun yaşıyorsunuz. Bahsettiğiniz port ADSL port mu yoksa ADSL var VDSL port beklemesi mi?

Port sorunu çözüldü vdsl port şuan müsait fakat internet konusunda hiçbir şey yapılmadı türk telekom pazartesi gelip hazır edelim derken türknetin 6 gün geçmesine rağmen randevu tarihi bile verememesi beni dara düşürüyor

Normalde bu kadar acele etmem fakat ara tatil sebebiyle şehir dışına çıkacağım. Tatilden döndüğümde ise online dersler başlayacağı için internetin hazır olmasını isterim fakat durmadan sizin için işleri hızlandıracağız gerekli ekipler sizi arayacak denilip oyalanıyorum

Anladım bunun hakkında bilgilendirmeyi ve yardımı forum yetkilileri yapacaktır.

İnşallah yaparlar diye düşünüyorum