Aktivasyon Süresi Hakkında

Merhaba, 11 Mayıs 2021 tarihinden bu yana TT altyapısından TurkNet’e geçiş yapmaya çalışıyorum. İlk başvurumda sabit telefon hattımı bildirmediğim için süreci sil baştan tekrarlamak zorunda kaldık.

Forumda biraz araştırma yaptığımda diğer kullanıcıların aktivasyon sürelerinin uzayabildiğini farkettim.

Aktif internet taahhütüm bittiği için bu ay ekstra fatura ödeyeceğim ve önümüzdeki ay da aynı durumu yaşamak istemiyorum.

Konu ile alakalı tecrübeli kişiler bilgi aktarabilirlerse çok memnun olurum.
Hizmet numaram: 2169068

Teşekkür ederim.

Benim bildiğim kadarıyla Telefon başvurunuz tamamlandıktan sonra İnternet başvurunuz tamamlanıyor. Yeni gönderdiğiniz belgeler ellerine ulaştıktan sonra ve sisteme yüklendikten sonra toplamda hepsi minumum 2 gün maksimum 1 hafta içinde tamamlanıyor.

Doğru anladıysam telefon ve internet başvuruları birbirini takip eden iki süreç şeklinde ilerliyor. Bu durumda hizmetimin aktif olması için sanırım daha fazla bekleyeceğim. Bu arada 22 Mayıs 2021 tarihinde belgeler sisteme yüklenip tarafımdan sesli onay alındı.

Eğer 22 Mayıs 2021 tarihinde işlemleriniz başladıysa en kısa zamanda işlemleriniz tamamlanıp TurkNet’e geçişiniz sağlanır. Bu konuda forumda yardımcı olurlar.
Keyifli kullanımlar dilerim,
TurkNet ailesine hoş geldiniz,

1 Beğeni

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

1 Beğeni

Önemli değil. :slight_smile:
İnternetiniz geldiğinde keyifli kullanımlar dilerim,

1 Beğeni

11 saat sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.