Aktivasyon sorunu, yetkili lazım

Dün modem kuruldu Türknetin onay vermesi gerekiyor dedi Türk Telekom çalışanı. Kaç kişiyle görüştüm müşteri hizmetlerinden, hepsi arkadaşlarıma konuyu yönlendiriyorum diyorlar ama hiç bir gelişme yok. Modem üzerinde tüm Işıklar yanıyor, online işlemler kısmı da hala aktivasyon kısmında duruyor. Yardımcı olacak yetkili birisi yok mu?

Bu kadar zor olmamalı diye düşünüyorum, şu sorunu bugün çözelim rica ediyorum.

Şu anda internetiniz var mı?

Hayır, TurkNet Online İşlem Merkezi de hala aktivasyon kısmında.

Siz yardımcı olabilir misiniz?

Modeminizden bir resim çekip buraya ekler misiniz lütfen ? TurkNet Online İşlem Merkezi’den de bir SS alıp ekleyin lütfen.

sitede mi oturuyorsunuz?

Evet sitede oturuyorum.

bizim apartman için fiber başvurusu yapmayı düşünüyordum o yüzden sordum.galiba sadece sitelere getiriyorlar fiberi.

Kısa süre içerisinde aktivasyon tamamlanır. Bekleyin lütfen.

Bekleyin demek çözüm olmuyor maalesef. Bugün 3. gündeyim, fiber müşteri hizmetlerindeki çalışanlar sürekli konuyu ilgili arkadaşlarıma bildiriyorum diyor ama hala çözüm yok. Bir sorun olsa arıza vs sıkıntı değil ama sırf aktivasyon sağlamadıkları için 3 gündür beklemek hiç hoş karşılanacak bir durum değil. Buradan yetkili bir arkadaş aciliyet belirterek bu sorunu ilgili birime iletebilirse sevinirim. Umarım bugün bu sorun çözülür.

Bir kaç dakika önce aktivasyon sağlandı.

1 Beğeni

Sorunun çözümüne sevindim. İyi günlerde kullanın inşallah. :smiley: