Aktivasyon Problemi

Hayırlısı olsun sizin için

Sağ olun. İlginiz için de çok teşekkür ederim.

Bu arada binanın ankastre kutusunu fotoğraflattım, iç hat sağlam diye bir kağıt bırakılmış bizim adımıza. İptal dilekçesi için konuştuğumuzda, Telekoma açılan bir kaç arıza kaydına rağmen, Telekom tarafından etiketleme yapılmadığı bilgisi TurkNet tarafından net bilindiği halde, Telekoma gidip adam akıllı yapın şu işi diyemiyor mu TurkNet? Müşterini neden ezdiriyorsun altyapı bedelini ödediğin firmaya? Yazıklar olsun…

Telekom iş emrine rağmen etiketleme yapmıyor ise bu Telekom a ceza olarak döner. Eğer etiket bırakması için TurkNet bildirim yapmadı ise bu da sizin yaptığınız gibi TurkNet e müşteri kaybı olarak döner. Telekom ceza ödemek istemiyordur büyük ihtimalle, TurkNet de müşteri kaybetmek istemez. Şunu yapabilir iseniz net cevabı görebilirsiniz. Yolda Telekom saha ekibine denk gelirseniz sorarak veya bağlı olduğunuz santral/ Telekom müdürlüğüne gidip aboneliğiniz için (devre numarası için) talep verilmiş mi verilmemiş mi? Verilmiş ise neden gelinmediğinin bilgisini alabilirsiniz. Eğer verilemedi derler ise tekrar buraya yazın

1 Beğeni

Kendim adreste değilim ancak yan komşu TT aboneliğine başvurmuş ekipler gelince haber verecek, evdekiler de ekiplerden işi çözmelerini isteyecekler. İnternette o kadar çok şikayet var ki aynı konuda, TT işini yapmıyor olsa tonla ceza öderdi. TT işini yapmıyorsa bile, TurkNet bu kadar müşterisini hala mağdur ediyor, bir çözüm bulamıyorsa diyecek hiçbir şey yok. Yalvar yakar abonelik açtırmaya çalışıyoruz. TT’nin de bu aymazlığı olmasaydı iptal istediğimi onaylayacaktım, inat ettim ona da başvurmayacağım, aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık.

2 Beğeni

tt nin başındaki adamla, tt yi denetleyen resmi kurumun başındaki adam aynı olunca. :face_with_raised_eyebrow:
hocam deveye sormuşlar neren eğri diye…
önümüz kış. kışı evimde geçirmek istiyorum. onun için bu kadar yeter :joy: :joy:

1 Beğeni

Devre numarasını nasıl öğrenebilirim?

TurkNet Online İşlem Merkezi’den teknik bilgiler bölümüne bakın

1 Beğeni

Hala aktivasyon aşamasında olduğu için o bölüm listelenmiyor.

Açılan 3. arıza kaydında, bugün ekipler gelip bağlantıyı sağladılar. Konu kapatılabilir. İlgi gösterip yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler.

4 Beğeni