Aktivasyon Problemi -Temmuz/Eylül

Temmuz ayında TurkNet le olan telefom görüşmemden sonra bana vdsl alt yapımın olduğunu boş portun olduğunu turktnetli olup olmamak istendiğim soruldu bende bu sözlerine istinaden başvuruda bulundum …

yaklaşık 2 aydır bekliyorum ne gelen var ne giden sürekle arıza var arıza var diyolar fakat arıza falan yok ben evde turktelekom kullanıyorum zaten …

her aradığımda 2 gün bekleyin 2 gün bekleyin çözücez falan 2 ay oldu kurulucakmı kurulmucakmı insanlara ümit vermeyin lütfen bişey olmuyorsa olmuyor yapamıyoruz diyin bizde alternatif çözüm arayalım kimse çıkıp bana mantıklı bir cevap vermedi sinir patlaması geçiriyorum hergün evde…

TT ekipleri ankastrede etiketleme yaptı mı? TurkNet kurulum ekipleri geldi mi?

1 Beğeni

ne türk telekom geldi ne TurkNet geldi

Sizi arayan numara neydi ve herhangi bir bilgi alışverişinde bulundunuz mu? Belge göndermek adres vermek vs gibi… hali hazırda evinizde bir DSL hattının olması sorun yaratıyor olabilir

1 Beğeni

nüfus cüzdanımı gönderdim üyelik numaram falan var hatta kurulum tamamlandı falan yazıyor ama öle bişey yok, evimde başka bir dsl hattı olması problem olmucağını söylediler zaten kutumdan buraya gelen kabloya 2 hat bağlanabiliyor en az

TurkNet sayfası üzerinden altyapı sorgusu yaptığınız da şu an ne sonuç çıkıyor?

benim evimi gösterirsem bişey çıkmıyor çünkü birtane turknetliye izin veriyor fakatan yandaki evi gösterirsem 16/1 özgür paket çıkıyor , ama bana üye olurken vdsl olduğunu sölemişlerdi, türk telekomu aradığımda port yok sorunu çıkıyor

Aynı adrese tek bir DSL portu veriliyor diye biliyorum bu yüzden sormuştum. Eğer evinizde hali hazırda kullanımda olan hat VDSL ise bu yüzden port sorunu yaşanıyor olabilir.

evimde vdsl yok ama dsl var telekomdan ama bu bir sorun teşkil edemezki ben müstakil evde yaşıyorum 2 hat çekmemde bir sorun yok

Ben öyle biliyorum. Aynı adrese iki farklı şirketin DSL hattı için farklı bir başvuru süreci vardı diye hatırlıyorum. Bilgisi olan arkadaşlar varsa net cevap verebilir belki. @HKN @Hakan.Yildirim @Selcukssn @Murat042

1 Beğeni

bunu en başta başvururken yetkili arkadaşla görüştük hiç bir sorun olmucağını söyledi , zaten sorun bu değil sorunun ne olduğunu söylemiyolar genel arıza diip geçiştiriyolar

Bbk dene bişey var aynı adrese birden fazla hizmet alınamaz.

1 Beğeni