Aktivasyon problemi hakkında

Arkadaşlar Türktelekom kullanıcısıydım Türkenete geçiş yaptım. Evde modem ve ev içi tesisat vardı zaten. Kurulum için arkadaş geldi kendisinin ankastre bağlantısı yapamadığı Türk telekom yapıcağını söyledi. TurkNet Online İşlem Merkezi den gerekli başvuruları yaptım.

Geçiş yaptıysanız onaylandığında telekom bağlantısı kesilir TurkNet kullanıcı adı ve şifresiyle kullanmaya başlayabilirsiniz

Dsl ve İnternet yanmıyor. Geçiş yapmadım aslında cayma bedeli çıkıyor diye. TT yi kapattırmadan geçiş yapmıştım. Dün taahüt bitti kapattırdım. Modem de gitti.

Yeni abonelik mi yaptınız yani yoksa churn evrağıyla işletmeci değişikliği mi?

Yani kurulum yapıldı ama gelen eleman TT ekiplerinin bağlantı yapması gerekiyor diye oimden yaptım. TT geri TurkNet 'e yönlendirmiş

Yeni abonelik yaptım. 25.09.2020 ile TT kapattırdık. 24.09.2020 de Türknetten bir arakdaş geldi. bağlantıyı tt ekibi yapıyor dedi. TT ekibide yukarıdaki mesajı atmış

Pazartesinden itibaren bi kaç gün içerisinde yapılır diye düşünüyorum

1 Beğeni

Sorun yok demi beklemem lazım. TT den geçiş yaptığım için TT ekibi bilerek yapmıyor olabilir mi ?

Hayır telekomdan geçiş yapmamışsınız iptal edip yeni abonelik yaptığınızdan dolayı süre uzayabilir yapmanız gereken beklemek

Teşekkür ederim. Keşke direkt geçiş başvurusunda bulunsaydım. Belgeler yetişmez kargoyla diye risk alamadım. Otomatik taahütsüz tarife başlıyor 1 gün gecikse bile ondan böyle yapmak daha mantıklı gelmişti. Zaten kodla 1 ay ücretsiz oluyordu. Oda kurulum ücretini karşılıyor. Beklemedeyim

2 Beğeni

Teknik bilgiler kısmı size ait ise TurkNet altyapısı üzerinden hizmet alacaksınız? Telekom etkilerinin ankastrede etiketleme yapıp yapmadığını sabah kontrol edin. Destek kaydınız açık ise oraya etiketleme beklediğinizi belirtin

1 Beğeni

Teşekkür ederim. İlk defa Türk net kullanıcam. TurkNet altyapısında olmak sizce avantajmı? 70 mb internete kadar destekler dendi 460 metre santrale uzaklık var. İyi bir internet alabilir miyim ?

Buna bağlantı gerçekleşmeden kesin bir cevap veremem. Umarım yüksek hız alırsınız. Upload da cabası olur :pray:

2 Beğeni

Eğer kablolarda ve modemde bir sorun yoksa tahminimce 60 70 arası download 20 30 arası upload alırsınız.

3 Beğeni