Aktif türknet müşterisi

Kafama takılan bir konu…
1 haftalık üyelerde bile aktif TurkNet müşterisi yazıyor iken;
ben 8-9 konu açmış iken, dünya kadar taltif almış iken, şubattan bu yana müşteriniz iken, 10 aylık ödemeyi peşin ödediğim halde hala üye yazması iyimidir yoksa sıkıntılı bir duruma mı işaret ediyor arkadaşlar. @alperenatici @ModeratriX

Merhaba, profilinizde bu rozet bulunmadığı için “Aktif TurkNet Müşterisi” yazısı sizde gözükmüyordu. Rozet atamasını gerçekleştirdim, profilinizde bulunan rozetler sayfasından yıldız butonuna basarak isminizin yanında çıkmasını sağlayabilirsiniz.

1 Beğeni

o bende de yok unutmuşlardır otomatik verilmediği için

Bunu kendimizin yazdığını bilmiyordum, oda güzel

İyi bişey olsa unutmaz ilk gün yapıştırılırdı, demek iyi bişey değil, o yüzden önemli değil…:+1:

Rozet atamasını gerçekleştirdim.

1 Beğeni

Hiçbirşey gerçekleşmiş değil, üye yazıyordu oda silinmiş😃

1 Beğeni

Merhabalar Şafak bey, profilinizde ufak bir güncelleme yaptım ve umarım istediğiniz olmuştur diye umuyorum. :pray:

Baran bey gerçekleştirmişti, siz niye uğraştınız tekrardan hocam, bu bir istek değil, sadece iyi midir bu olay, yoksa bizim için negatifmidir diye sormuştum.

Ben profilinizde Aktif TurkNet Müşterisi yazısını aktif ettim yani isminizin yanında bu görünecek artık.
image

Aktif TurkNet Müşterisi nedir?

Aktif TurkNet Müşterisi, forum sitesinde aktif olan üyelere verilen bir rozet.

1 Beğeni

Bu iyi veya kötü bir şey değil yalnızca isminizin yanında sergileyebileceğiniz bir rozet.

2 Beğeni

Ben 4 yıldır müşteriyim abone no paylaşayım mı?

Tabi, müşteri numaranızı paylaşırsanız profilinize kaydedip rozet atamasını gerçekleştirebilirim.

Baran bey bence bu sistemi manuel yerine otomatikleştirmelisiniz mesela her abone numarasına farklı bir numara verirsiniz foruma kayıt olanlar kendine oluşturulan numarayı girse zaten o numara havuzuna bakıp otomatik atama yapsa daha iyi olmaz mı

1 Beğeni

Bu rozetler bildiğim kadarıyla otomatik olarak Forum içinde ki aktifliğinize ve diğer üyeler ile yaptığınız etkileşime göre otomatik veriliyor. Sadece bunu isminizin yanında görünme veya görünmeme kısmını kendiniz belirliyorsunuz

rozetin ismi bence değiştirilmeli Aktif TurkNet Forum Müşterisi olmalı foruma yeni katılan biri beni veya bu rozete sahip olan farklı bir kişinin TurkNet kullanan bir müşteri olduğunu sanabilir ve bu rozetli herhangi bir kişi konuya cevap verdiğinde karşı taraf örnek veriyorum sen TurkNet kullanıyorsun biliyosundur, şu testi yapar mısın vs.

Foruma katılırken müşteri no zaten soruyor. Giriş yapanlar doğrulama ardından uğraşmamalı.

1 Beğeni

Merhabalar, kayıt ekranı yeniden düzenlendi. Eski üyelerimiz de bu alanları profiline ekleyebilir :raising_hand_man:

image

1 Beğeni

Her şey kısmet :joy::joy:

Bu rozet v.s dediğiniz, aktifliğimize ve diğer üyeler ile yaptığımız etkileşime göre otomatik veriliyor ise biz o kategoriye girmemiş oluyoruz, o zaman diğer arkadşlara haksızlık etmiş olduk.
bu niye yok bende diye sormak ve bundan sonraki süreçte bu yazının yazılmasını ayarladınız.
Dediğiniz gibi otomatik veriliyor, hak edilmemiş ise niye verdiniz bu rozeti… Geri alabilirsiniz…