Akşamları internetimin hızı azalıyor ve ping artması

3-4 gün önce TurkNet abonesi oldum (FTTH Telekom fiber) üzerinden , Bağlattığım ilk günden beri akşam saatleri internetimin (yoğun saatlerde) hızının azaldığını ve pingimin arttığını farkettim Bunu destek kaydına yazdım ancak Arıza olabilir veya olmayabilir cevabını aldım ve az önce başka bir temsilci hattınız 19 saattir aktif görünüyor biz bir sorun göremedik diye cevap aldım :slight_smile: Yani bu durum da ben nasıl destek alabileceğim ? Akşamları internetimi kullanamıyorum . Altyapı 1-2 hafta önce yapıldı sıfır FTTH

Öncelikle şu konuya bir göz atın imkan varsa kontrol edin. Gündüz hız değerleriniz nedir ? Ayrıca ölçümleri kablolu bağlantı ile yapın lütfen.

Merhabalar , Akşam yoğunluk saatlerinden önce hat değerlerim çok normal. Farklı bir router ile denedim sonuç aynı akşam saatleri malesef internet bağlantım kötüleşiyor.

Selamlar, yarın için bölgenizin ziyaret edileceğini görüyorum. Müdahaleyi bekliyorum :raised_hand:

TurkNet aboneliği sonlandırmaya karar verdim , İp çıkışlarında sorun var ama çözüm de yok 10 gün bekledim .

1 Beğeni

Hizmetinizi iptal ettiğinizi görüyorum. Tekrar görüşmek dileğiyle :raised_hand: