Ağ bağdaştırıcısında wifi gozukmeme

Yanlışlıkla sildim ve geri duzeltemedim

Desktop yazan yere gelip sağ tuşa basın ve donanım değişikliklerini tara deyin ardından başlat tuşuna basın windows update yazın oradan güncelleştirmeleri denetleye tıklayın isteğe bağlı güncelleştirmelerden bahsettiğiniz aygıt varsa bu güncelleştirmeyide yaparak güncel ve düzgün çalışan bir aygıta sahip olursunuz. İkinci adım isteğe bağlıdır güncelleme yapmakla uğraşmak istemezseniz bu adımı atlayın. Eğer aygıtın yazılımınıda silmişseniz ikinci adım zaruridir.

Sorun düzelmediyse Diğer aygıtlar altında tanınamayan sadece bir aygıt var. Büyü ihtimal wifi bağdaştırıcınız o. Ağ Denetleyicisi üzerine sağ tıklayarak Sürücüyü otomatik olarak güncelleştiri seçiniz.

Ethernet sürücüsü de gözükmüyor. O ethernette olabilir. Yada Etherneti biosta kapatmış olabilir.

Diğer aygıtlardaki Ağ Denetleyicisinin özelliklerine girip Donanım kimliğinde PCI ve VEN değerleri ile cihazın ne olduğunu araştırabilir ve sürücüsünü bulup kurabilirsin. @Zeynepozkale

1 Beğeni

Ağ bağdaştırıcıları yazan kısmın üzerine gelip sağ tıklayın ve donanım değişikliklerini tara ya tıklayın.