Adsl - Vdsl

Vdsl 35 mbs paketine abonrlik yaptırdım alt yapımda desteklemesine rağmen şu an Adsl2+ 16 mbs alıyorum. 12.05 tarihinde destek kayıdı açtım bugün kapatılıp tekrar yenisi açıldı ama halen bekliyorum. Telefonum aktif kullanımda hatta ve altyapıda sıkıntı yok sadece VDSL yapılacak ama sürekli bekleme halindeyim. Sorunum çözülmeden destek kayıtlarıda sonlandırıldı. Ne zaman yapılacak?

Merhaba, destek kaydınıza cevap gelmişmiydi ? Aktif destek kaydınız olması durumunda arkadaşlar size en kısa sürede yanıt verecektir. Maalesef bu dönemde kayıtlar 3 katına çıktı,geç dönüş yapılabiliyor.

1 Beğeni

Geldi otomatik mesajlar hep en son açılan destekler sonlandırıldı kampanyamı değiştirmek istiyorum adı altında açıldı ve 24 saat beklemem gerektiği söylendi.

Beklemeniz söylendi ise bekleyin. Buraya yazmak süreci hızlandırmıyor. Bilginiz olsun.

Üstün bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Ne yaparsanız yapın Süreç zaten hızlanmıyor… Fakirin ekmeği bir umut…

1 Beğeni

Hocam şimdi bu yapılacak işlemin aşamaları nedir TurkNet direk kendisimi çözecek yoksa türktelekom ile ortak mı yapıcak. Sormamdaki amaç türktelekomun TurkNet saha ekibindeki elemanını buldum hemen acil çözüm sağlayabilirim. Yoksa 3 iş günü gelecek mesajımı beklemeliyim.

Saha ekiplerine iş emri verilmeden saha ekipleri hattınıza müdahale etse bile bu sefer hız tanımlaması nedeniyle hizmet alamazsınız…

4 gün oldu halen bir gelişme olmadı. Daha çok beklermiyim acaba.

Hafta içi yoğunluğa göre işlem yapılır diye düşünüyorum

Bugün saha ekiplerine iş emri bildirilmiş. Saha ekibi arkadaşımı aradım ve VDSL geçişim sağlandı. Bu form çok bilgi sağladı emeğiniz için teşekkür ederim. Son sorum gelen modem sinyal bilgilerini atıcam. Bu snr değeri hat kaybı vs hakkında son bir yardımcı olursanız sevinirim

1 Beğeni

Bu gelen sinyal bilgileri iyi mi? Paketi 50 mbs veya 75 mbs geçirsem hangisinde daha sağlıklı çalışır yoksa 35 mbs de kalsın iyimi bu konuda beni bilgilendirirmisiniz.

50Mbps’de sağlıklı çalışır, üstü sıkıntılı. İç tesisat değiştirsen belki 75mbps alabilirsin.

1 Beğeni

Sorunun çözüldüğüne sevindim. İyİ günlerde kullanın inşallah

1 Beğeni