Adsl den VDSL geçiş hk

Merhaba, ben 16 mbps adsl yalın hat kullanıyorum. Bulunduğum bölgede vdsl hattı yoktu ancak vdsl hattı geldiğini öğrendim. Diğer operatörler en az 24mbps ile birlikte vdsl hizmeti verebildiklerini söylediler. TurkNet altyapısını sorguladımda sadece yalın 16 adsl gözüküyordu. TurkNet uygulamasından paket değişikliğine tıkladığımda ise 35 mbps hız ilze vdsl hizmete geçiş gözüküyordu ben de o seçeneğe tıkladım, altyapı olarak gözükmemesine rağöenıbu nasıl oldu anlayamadım talebim de oluşturuldu gözüküyor ne olacağı konusunda bir fikrim yok şu an İnternetim de kesildi başvuru yapmaya tıklayınca yardımcı olabilecek veyahut bilgisi olan var mı?

Yardımcı olabilecek kimse yok mu?

Modeminizdeki WAN bağlantısını VDSL için yeniden yapılandırmalısınız ve DSL ayarlarınıza bakmalısınız. Önceki WAN bağlantınız ADSL teknolojisine göre kurulmuştur ve VDSL geçişinde çalışmaz.

1 Beğeni

Bende TurkNet 'e geçmeden önce ttdeyken adsl gözüküyordu ama vdsl gelmişti TurkNet 'e geçmek istediğimde bana 16/1 dediler dedim vdsl kulanıyorum 16/4 sonradan hizmet no ile hallettiler.
35/6 şuan ki paket. hız