Adsl den Vdsl geçiş, ayarları

merhaba önceden adsle hizmeti alıyordum ama 1 hafta önce sokağımıza vdsl hizmeti verilmeye başlandı ama ben hala vdsl geçiş yapamadım hızım hala 7 mbs aynı sokokta oturdugum abimin internet hızı yükseldi(ttnet) kullanıyor, acaba modemden ayarmı yapmamız lazım yardımcı olurmusunuz modem: ZYXEL -VMG3312-B10B

TurkNet Online İşlemler Merkezi - Teknik & Destek - Yardım Merkezi - İşlem - Paket Tarife Kampanyamla İlgili Destek İstiyorum bu adımları izleyerek destek kaydı oluşturup temsilciye VAE VDSL geçişi yapmak istiyorum derseniz en kısa sürede yardımcı olunacaktır.

teşekkürler kayıt oluşturdum acaba ek ayar yapmamıza gerek varmı?

Fiziksel Durum (VAE) KAPALI

VAE Geçişi sonrasında yeniden modem kurulumu yapmanız gerekecek şu anda ek ayar yapmanıza gerek yok.

tamamdır vae geçiş için ekipler santrelden mi ayarlıyorlar acaba? ve çokmu uzun sürüyor.

Türk Telekom ekipleri saha dolabı üzerinden ayarlama yapmaktadır ortalama 5 iş günü sürmektedir.

Hocam vdsl gecis tamamlandi fakat hiz hala dusuk modeme sadece reset atmamiz yeterlimi birde vae acilmisti tekrar kapanmis ve vdsl bulusmuyor yeri adsl bulusmuyor oldu modem.

TT tarafından hattınız ADSL’ e geçirilmiş olabilir. Hızım Düşük Performans destek kaydı oluşturun temsilci gerekli incelemeleri yaptıktan sonra tarafınıza dönüş sağlayacaktır.