Adresinizin bağlı bulunduğu santralde çalışma olduğu için abonelik işlemlerinize devam edemiyoruz. İlerleyen günlerde tekrar deneyebilirsiniz

Turk netin sitesinden alacağım hızı sorguladığımda karşıma çıkan yazı bu, tüm firmalara başvurduk port yokta port yok neden lütfen yardım edin 6 aydır internetimiz yok hiç bir şey yapamıyoruz bir tane taşınabilir internet aldık ama o da derslere girmemize bile yetmiyor hiç bir şey yapamıyoruz. İnternet paketim 1 haftada bitiyor kalan süre zarfında internetsiz kalıyoruz Hepimiz farkındayız illa bir çözümü var bu port yok muhabbetinin sadece uğraşmak istemiyorsunuz. Bir yol gösterin yahu internetsiz devam etmez bu böyle yardımcı olun lütfen.

1 Beğeni

Bulunduğunuz şehirdeki genel müdürlüğe gitmeyi denediniz mi? Belki orada yardımcı olabilirler.

1 Beğeni

Direk avcılar bayisine gittik ilçe müdürlüğü orada bize denilen şeyde port yok oldu ev telefonu bağlayalım onun üzerinden alırız dedik bu seferde ev telefonu ile internet alamazsınız o eskidendi dediler

2 Beğeni

Müdürlüğe dilekçe verin belki çözüm konusunda yardımcı olabilirler.

1 Beğeni

Cimere de verdik müdürlüğede 2 yıl bekleyin dediler cimerin dediği şey hatta bu gün geldi cevabı tüketici heyetine veya mahkemeye başvurabilirsiniz cevabıydı

3 Beğeni

millet zamanında çok kullandı o yöntemi. demek ki sistemdeki açığı kapatmışlar. :face_with_raised_eyebrow:

bu ülkede çabuk olan bir şey yok mu? resmen zaman törpüsü oldu memleket.

1 Beğeni

Cimer in çözümüne hayran kaldım doğrusu. Herkes çay içme derdinde sanırım. Twitter üzerinden Telekom u, cumhurbaşkanını, kim varsa ekleyin paylaşım yapın.

2 Beğeni