Adresime gigafiber altyapı istiyorum

Güneşli iptal oldu çınar mahallesi eklendi 2021 sonuna kadar bağcılardan yalnızca çınar mahallesinde çalışma olacak umarım 2022’de aralık vermeden bağcıların diğer mahallelerinede Gigafiber altyapısı gelir.

1 Beğeni

nerden bakıyorsunuz nereye yapıldığını veya planlara

Biryerden bakamıyoruz daha önce sorduk bu şekilde cevap aldık nerelere altyapının çekildiğini takip ettiğimizden ötürü

1 Beğeni

Merhabalar, TurkNet olarak tüm kullanıcılarımıza ulaşabilecekleri maksimum hızları vemeyi çok istiyoruz. Bu yüzden GİGAFİBER altyapımızı oldukça hızlı şekilde genişletmeye çalışıyor ve uğraşıyoruz. Sizin bulunduğunu bölgeye ne zaman gelir bu konuda net bir bilgi veremiyorum ancak çalışmalarımızın devam ettiğini söyleyebilirim.

İsterseniz bulunduğunuz bölgenin adresini benimle özel mesaj üzerinden paylaşın. Ben talep listemize ekleyeyim.

Gelecek yıla İNŞALLAH çalışmanız yalnızca bağcılar için çınar mahallesinden ibaret olmaz umarız, diğer mahallelerine doğruda altyapı yayılım politikası izlersiniz.

1 Beğeni

İstanbul Esenler Menderes MH Cihangir CD No 4 bu bölgeye ne zaman gelir Aralık sonu diye bilgi aldım ne kadar doğru bilemiyorum

Bizde istiyoruz.

Merhabalar, yeni konu açmak yerine bu başlığın uygun olacağını düşündüm. Bu konulardan anlayan birinden destek almak istiyorum. Bulunduğum bina yeni bina ve internet altyapısı yok. 12 daireli altında da yemek restoranı bulunan bir bina. Sadece kablonet var ama aidatlar düzenli ödenmediği için binanın elektriği kesiliyor haliyle bizim internette kesiliyor. Apartman sakinlerinin %90’ı bu durumdan rahatsız ama Muradiye Mah. Yunusemre/Manisa’da üniversiteye ve OSB’ye yakın olduğu için konumundan da herkes çok memnun. Zemindeki iş yeri sahibine ve 1 komşuma bu gün websitesi üzerinden gigafiber istediğimizi belirttik fakat yetkili bir kişi ile iletişime geçebilir miyiz diye buradan şansımı deniyorum. Özellikle belirtmek isterim ki sorgulama yaptığımızda yan apartmanın santral uzaklığı 0mt. görünüyor ve binamızda yer altından gelen fiber kabloları dahil mevcut(Fotoğraflarını gönderebilirim.). Sadece kutumuz yok. Türktelekom’a o kadar yüklenmemize rağmen önemsemediler. Eski memnun müşteriniz olarak ve yayın da yaptığım için zaten sizden hizmet almak istiyorum. En azından bilgili ve yetkili kişiler yönlendirme yapmak için yardımcı olursa çok memnun olurum.

İyi formlar. :slight_smile:

Merhaba LuckyMan, hoş geldin!

Buradan, “GigaFiber Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet” komşularınız ve apartman sakinleriyle talepte bulunabilirsiniz.

Maalesef bu konu da her bölge de olmasa da TT sorun çıkarabiliyor bölgenizin TT müdürlüğüne gidiniz, durumu izah ediniz.

1 Beğeni

Ben direk gigafiber yöneticilerine kadar konuyu ulaştırdım sonuç alamadım.

Şuanda o talep sayfası dışında yapabileceğiniz birşey yok. Telekom müdürlüğüne şikayette bulunun önemsemezlerse şayet ankaradan bir dayı ayarlayın çözülür

Veyaa telekom müdürlüğüne gidip apartmana parasını verip fiber çektirin herkesle anlaşıp.

1 Beğeni

Merhabalar, moderatör arkadaşımızın da belirttiği gibi GigaFiber Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet bağlantısı üzerinden talep ilettiyseniz ek bir işlem yapmanıza gerek yok. Mümkün olan en fazla haneyi GigaFiber hizmetiyle buluşturmak adına özveriyle çalışıyoruz :pray:

1 Beğeni

Sizi anlıyorum. Artık son çare yan apartmanlardan birini adres göstercez galiba. Sağım, solum, önüm, arkam fiber ama biz sobelendik işte. :sweat_smile:

Google’a “Ankara’dan dayı” diye aratma yapsam bulabilir miyim ki? :relaxed: Müteahhit sağolsun gerekli kabloları binaya ayarlamış. Sadece ekip gelip ucuna kutuyu yerleştirecek. Bizim maliyetimiz de yok aslında. Dediğin gibi dayı lazım galiba. Dayıcık bile iş görür. :rofl:

İnternet sitesinden bildirimde bulunduk derken verdiğiniz link üzerinden yapmıştık işlemi. :relaxed:

3 Beğeni

Aslında o müteahhit işi becerememiş halbuki parasını verip çektirmesi gerekiyordu.

1 Beğeni

Aman ne gerek var ekstra maliyete mantığı işte. En sonunda yan apartmandan çekecez artık. :relaxed: