Adresime gigafiber altyapı istiyorum

Güneşli iptal oldu çınar mahallesi eklendi 2021 sonuna kadar bağcılardan yalnızca çınar mahallesinde çalışma olacak umarım 2022’de aralık vermeden bağcıların diğer mahallelerinede Gigafiber altyapısı gelir.

1 Beğeni

nerden bakıyorsunuz nereye yapıldığını veya planlara

Biryerden bakamıyoruz daha önce sorduk bu şekilde cevap aldık nerelere altyapının çekildiğini takip ettiğimizden ötürü

1 Beğeni

Merhabalar, TurkNet olarak tüm kullanıcılarımıza ulaşabilecekleri maksimum hızları vemeyi çok istiyoruz. Bu yüzden GİGAFİBER altyapımızı oldukça hızlı şekilde genişletmeye çalışıyor ve uğraşıyoruz. Sizin bulunduğunu bölgeye ne zaman gelir bu konuda net bir bilgi veremiyorum ancak çalışmalarımızın devam ettiğini söyleyebilirim.

İsterseniz bulunduğunuz bölgenin adresini benimle özel mesaj üzerinden paylaşın. Ben talep listemize ekleyeyim.

Gelecek yıla İNŞALLAH çalışmanız yalnızca bağcılar için çınar mahallesinden ibaret olmaz umarız, diğer mahallelerine doğruda altyapı yayılım politikası izlersiniz.

1 Beğeni

İstanbul Esenler Menderes MH Cihangir CD No 4 bu bölgeye ne zaman gelir Aralık sonu diye bilgi aldım ne kadar doğru bilemiyorum