Adres Değişikliği hakkında

iyi günler binamın adresi değişti de nasıl güncelleyebilirim

Adres değişikliği derken farklı bir adrese mi taşındınız yoksa sadece ulusal adres kayıt sisteminde ki güncellemeden mi bahsediyorsunuz. Eğer ilk cümle ise nakil talebi açmanız gerekir. İkinci cümle ise TurkNet Online İşlem Merkezi üzerinden bir destek kaydı açın ve sadece fatura adresinizin güncellenmesini talep edin. Üstüne basa basa belirtin nakil istemediğinizi sadece sistemde kayıtlı adres bilgisinin vereceğiniz yeni adres ile değiştirilmesini talep edin.

Ah ah ulusal kapi nosu değişikliği için gecen sene turknetle 2 ay uğraştım fatura adresini güncelledik dediler bbk kodu uyuşmazlığı olmasin diye nakil islemi yaptilar port filan değişmişti

Ben ilk seferde anlatamamıştım ikinci sefer ki yazışmada sadece numara değişimi işlemini kolaylıkla yapmıştık.

Merhaba Metin Bey, Adres güncellenmesi Nakil işlemiyle olduğu için bu durum Nakil hakkınızdan yemiş olacaktır.Talep etmeniz halinde nakil başlığından destek kaydı açabilirsiniz.İyi günler dilerim .

Allah aşkına şuna bakın ya alt tarafı adresimi güncelleyin diyorum nakilden gidiyor diyor yani ben mi anlatamıyorum adresim değişmezse alt kat komşum internet çekemez

Ben de aynı şeyle iki ay uğraştım kac mh temsilcidiyle konuşmuştum once fatura adresini güncellediler sonra bbk uyuşmazlığı olmasin diye tt sistemlerinde nakil yaptilar ben bu islemi yaparken nakil ucreti vardi suan 1nakil hakkımda duruyor nakil islemi yapilmadan bu islem zor 2 ay yetkili ile bile görüşmustum nakil islemi sart bence güncelleme istiyorsan nakil talebi ver ekip geldigindede tt herhangi bir nakil yok sadece no değişikliği için dersin baglantinda sıkıntı olmaz

hocam ben ısrarla nakil olmadığını belirtmeme rağmen nakil başvurusunda bulunmuşum gibi işlem yapmışsınız, yani nakil hakkımı neden boşu boşuna yiyorsunuz inanın bana derdimi anlatamamaktan yoruldum ne gerek var adamlar geldi
önümüzde nakil başvurusu var dediler yeni modem verdiler eskisini teslim etmeniz gerek dediler yani soruyorum size ne gerek vardı gerçekten TurkNet 'e geçtiğimden beri anlaşılmamaktan yoruldum