Acill Yardım

Merhaba beyler Nasıl oluyorsa tt ekiplerinden biri internet başvurusu yapılmış demiş halama ve ben bunu anlayamdım attığı resim bu bana yardım edin bu ek başvuruyu nasıl iptal ederim.

Mayısın 22 sinden beridir de bekliyorum YAPA dan Vae YE geçiş için ve 1 hafta önce yazılan mesajta başlamıştı vae geçiş . Bügün atılan mesaj ta bu Merhaba Samiye hanım Ben Nejla K.
VAE geçiş süreciniz İnternet başvurusu olarak devam edıyor tamamlanma yasal süreci 3 iş günüdür süreç hakkında sizi bilgilendireceğiz. VDSL olarak başvuru yaptım.
İyi Günler Dilerim
bu attığım resim bu vdsl geçiş için yapılan başvurumu yani ben YAPA dan VAE ye geçince ekstra bir para çıkıcakmı çok zor durumda halam zaten bunu kaldıramayık.

1 Beğeni

Hayır ekstra ücret çıkmayacak. TT altyapısı üzerinden hizmet alacağınız için başvuru olarak görünüyor. Yapa TurkNet in altyapısı. Yani süreç olması gerektiği gibi ilerliyor. İptal etmeniz gereken bir şey yok

1 Beğeni

Yani ikinci bir internet başvurusu yok yani normalde ödiyeceğim parayı ödiyeceğim değilmi anladığım kadarıyla YAPA dan çıktığımdan dolayı böyle gözüküyor diyorsun öylemi ?

Evet. Çünkü yapa dan vae ye geçişler aynı sıfırdan abonelik gibi yapılır. Bir sorun görünmüyor

İnş dediğiniz gibidir ekstra fatura çıkmasından korkuyorum 80 lira öderken 200 lira gelmesini istemem yani.

Gelmez merak etmeyin. Şuan size sıfırdan bir sabit telefon ve internet portu tahsis ediliyor.

TurkNet alt yapısından Türk Telekom alt yapısına geçiş için gerekli.

vdsl alt yapısıda daha 3-4 gün önce geldi ve gelir gelmez bana port ayırmaları da çok güzel oldu :slight_smile: bunu söylememe rağmen hala bir tedirginliği var halamın :confused: benim bunu bilmem de çok güzel oldu :slight_smile:

Şanslısın. 23. Gün geride kalıyor. Halen telefon hizmetinden öte gidemedim. Port Yok! :sob::sob::sob:

Allah sana sabır versin. 48. gündeyim ben ve anca geçebiliyorum bu beni mutlu etti sende geçersin elbet bir gün vae geçiş işlemi başlamışken ben adsl den vdsl ye geçirttim direk bir gün açılmıştı o gün yazmıştım diğer günde port devam ediyordu o ara aldılar galiba :slight_smile:

1 Beğeni