Açık 4 destek kaydım görünmüyor

Açık destek kayıtlarım görünmüyor.

Merhabalar, kontrol edelim. Özel mesaj üzerinden ulaştım :raising_hand_man:

Bende de eskileri yok :joy: Ne yapılmış daha önce görünmesin diye mi nedir. Hiç merak etmiyorum valla :innocent:

Birkaç kere sayfayı yenileyin

Öyle yenileme ile alakası yok. Öyle olan varsa da bildirsin ki uygulamayı düzeltsinler.

Siz söyleyince kontrol ettim. benimde önceki destek kayıtlarımın hiç birisi yok. geçen zam tarihinden önce zamlı fatura göndermişleridi ona itiraz etmiştim. bakınca artık hiç bir destek kaydıma ulaşamadıgımı gördüm.

Merhabalar, geçmiş kayıtların görüntülenememesi bir sorun değil. Sistem bir süre sonra çözülen ve kapanan kayıtları arşivliyor :raising_hand_man:

Yer sıkıntısı varsa sunucu havuzu verelim TNN’ye. Ben müşteri olarak daha önce ne yazmışım nasıl çözülmüş bilmek en doğal hakkım. Yani “biz böyle yaptık” hele de destek ve dönüşler için çok iyi bir yaklaşım değil.

O da doğru… ne diyim valla artık çok dert etmiyorum. Evde 3 bağlantı var çok umurumda değil. Ama çok müşteri gidiyor onu biliyorum.

Benim de başıma gelmişti daha önce şikayet konusunda ardından düzelttiler

Bende öyle ha bire yeniliyorum sayfayı öyle geliyor destek kayıtları. Eski kayıtlar görünmüyor ama önceden baya bir eskiyi görebiliyorduk.