Abonelik yapmadan iptal hk

merhaba çarşamba günü abonelik için başvuruda bulundum perşembe günü için aradılar randevu verildi 03.02.2022 tarihinde gelinip sözleşmeleri imzalıyacaktık sözde gelmişler zile basılmış numaramı aramışlar ve bana ulaşamayıp geri gitmişler bu arada sürekli yardım kısmında müşteri temsilcisi ile göürşüyorum gelmediler halen diye en son akşam 18:15 de yazdım halen gelen yok arakaşlarımla görüştüm gün bitmeden geleceklerini söyledi temsilci ve kimse gelmedi 04.02.2022 yani bün beni arıyolar arkadaşım gelmiş size ulaşamdı ve 05.02.2022 tarihine randevu oluşturalım gelsinler diye bende dedim ki beni zaten geciktirdiniz şimdi niye bir gün sonraya randevu veriyorsunuz ve ben TurkNet abonesiyim zaten dedim sadece VDSL Den FİBER’e geçiş uzun sürdüğü için ben direk FİBER aboneliğine başvurdum neden beni bu kadar salıyorsunuz dediğimde yapacak bir şeyim yok beyfendi isterseniz aboneliğiniz iptal edin diye bende iptal edin bende başka yerden alırım dedim ve görüşme sonladı ben çıktılarımı alıp kargoya verseydim kendim şimdiye çoktan merkeze gitmişti evraklarım ve TurkNet Online İşlem Merkezi üzerinde en geç 48 saat içerisinde aboneliğiniz yapılır deniyor ama gerçek değil bu keyfilerine göre takılıyolar.ilgilenecek birisi varsa lütfen rica ediyorum verdiğiniz sözün araksında durup geçikmeli olsa bile bugun gelip evrak işlemlerini halledin destek numaram : 50167749

Merhaba @ismaildgn37, bu konuyu içeriye aktivasyon ekiplerimize ilettik. Sizinle görüşme gerçekleştirdiler. Evrak alımı işlemlerinizi önceliklendirdik ve konu hakkında size detaylı bilgi verdik.
En kısa süre içerisinde tüm işlemlerinizin tamamlanması için arka planda çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek. Gelişme olması durumunda size bilgi vereceğiz.

1 Beğeni

İlginiz için çok teşekkür ederim 2.5 yıldır TurkNet müşterisiyim böyle bir porblemle karşılaşmak üzdü beni inş. Bu gun evrak işlemlerini hallederiz ve teşekkür ederim

1 Beğeni

Aklınıza takılan her konu için bana buradan veya özel mesaj üzerinden istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaya çalışırım.

merhaba halen araya gelen giden yok saat 15:00 oldu dünde böyle yaptılar gelen olmadı :frowning:

Bir aksilik olmaması durumunda gün içerisinde uyum sağlanarak gelinecektir. Biraz daha beklemenizi rica ederim.

1 Beğeni

Dostum saat 18:10 oldu halen arayan yok gelen yok neden gelmiyor sebep ne ? Bu sorun neyden kaynaklanıyor

2.5 yıldır türknetliyim yazıklar olsun böyle şimdi beni arayan randevu birimi pazartesi günü için randevu oluşturmak istiyor resmen dalga geçiyorsunuz perşembe gününden beri madur ediyorsunuz beni daha ne yapmaya çalışıyorsunuz amacınız ne kardeşim

Artık gerek kalmadı dün milenicom başvurdum bugun 10:30 gibi TT den ekipler gelip internet kurulumunu yaptılar

1 Beğeni

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın hizmetinizi. Konuyu kapatıyorum.

1 Beğeni