Abonelik sonlandirma nasil olacak

Şimdi buraya mod olduğum için yazamıyorum ama TT nin ne olduğunu nasıl çalıştığını herkes biliyor. Umarım gerekli onay verilmiş ve bağlantınız sağlanır. Zaten belli bir süre onay alınamaz ise başvuru süresi geçiyor ve otomatik iptali gerçekleşiyor. Herhangi bir sözleşmeye imza atmadığıniz sürece bir faturalandırma da olmaz.

Sadece basvuru icin evrak imzaladik TurkNet kuryeye
Onun disinda telekomun adresime gelip herhangi bir islem yapmadi ne aradi ne sordu
Yani telekom kendisinden almadigimiz icin o bolgedeki fiber ekipte sorun var…
Yani kisacasi ben nerden aldigim diiil nerden mennun isem ordan devam etmek isterim her zaman
1 tane vdsl aboneligim var TurkNet kendi evimde
Demekki mennun kalmisimki turknetten 2 ci baska yerde fiber abonelik basvuru yaptim
Fakat bu uzun surec cok sıktı bildirdik baglayan yok…bildirdik ekibe baglayan yok bu sekil dönüp duruyor islem.
Bu sekilde sıkınti cekecegime
Iptal baslattim zaten
Basim agrimasin daha iyi

1 Beğeni

Apartmanda fiber hizmeti alan olduğu zaman tekrar düşünürsünüz o zaman. Büyük ihtimalle daha TT orada aktif edememiş veya ETMEMİŞ

Vazgectim artik cok uzun zaman olunca can sıkıyor
superonline altyapi var ayrica kimse tt den almaya mecbur diil
TurkNet olarak alayim dedim oda nasip olmadi
Iptal basvuruyu telefonla ulasti.islemde zaten

Biraz zaman verseydiniz. :confused:
Hayırlısı diyecek birşey yok.

Konuyu bu sekil kapatayim…
Kimsenin kalbi kirilmasin
Cok istemek bazen iyi olmuyor
Olmuyorsa zorlamanin anlami yok
Bir telekom ekip gelmiyor aramiyor sormuyor diye birine ters bisi soyleyip kalbini kirmak istemem
Tskler butun herkezin yardimlari ve onerileri icin
Belki bir gun TurkNet oldugum adresede gigafber cekerde 1nolu musterisi ben olurum.
Tt altyapiya mecbur kalmayiz

2 Beğeni

45 dakika sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.