Abonelik işlemleri

Merhabalar arkadaşlar abone işlemlerini başlattık. Kimlik resmini gönderdim fakat gönderdiğim halde
benden “kimlik önlü arkalı fotoğraflarını yüklemenizi bekliyoruz” TurkNet online işlemlerde ana sayfada böyle yazıyor. Acaba durumda bir aksilik var mı? Daha fazla zaman kaybetmek istemiyorum. Düzeltmem gereken bir husus var mı bilgilendirirseniz sevinirim.

1 Beğeni

Belgeler sisteme yüklendikten sonra kimlik fotokopisi de yüklenmiş olur.
Tekrar yüklemenize gerek yoktur.

Kart bilgilerinizi kontrol edin ödeme onaylanmış mı? çünkü modem satın alma işlemi başarılı gibi görünüyor.

Yinede emin olmak için 0 (850) 288 80 80 no’lu çağrı hattını arayın.
8080’i arayınca sesli yanıta yönlendirme yaparsa 0 (212) 703 43 71 no’lu şikayet hattını arayarak modem satın alma işlemi onaylandı mı?
Ödeme karttan çekildi mi?
Teyit ediniz.

1 Beğeni

Bekledim cevap geldi aradılar. Ödeme olmamış tekrardan hizmetlerden modemi hizmetini kaldırmışlar. Yeniden almaya deneyin dediler. Şuan ödeme mödeme ne varsa hallettik. Kargoya verilmesini bekliyorum. Cumartesi verdim siparişi acaba pazartesi mi gelir salı mı? Nerdeyse 3 gün oldu hat bağlanalı ama kullanamıyorum :confused:

1 Beğeni

Modem siparişleri toplu halde kargoya verilir.
Pazartesi kargoya verilmesi için belli sayıda sipariş olması gerekiyor. Eğer yeterli sayıda sipariş olduysa ptesi verilir.

Ohooooo biz kullanamicaz heralde bu interneti