Abone olurken upload hızım 14mbps olacağı söylendi 7mbps

Bildiğiniz gibi türktelekom altyapısı kullananların türktelekom tarafından upload hızlarının artacağı haberi nisan ayında bildirildi. ben comnet firmasından geçiş yaptım TurkNet 'e video editörüyüm ve işimin bi parçası tabikide upload hızı. 7mbps kullanıyorken comnet tarafında 14mbps e yükselmişti upload hızım. türktelekom bunu kendisi yaptı zaten. TurkNet 'e geçiş yaptığımda özellikle bu bilgiyi sorguladım uploadum 14 olacakmı evet olacak tabiki olacak gibisinden fakat internetim bağlandı 7mbps telefonla arayıp soruyorum ilk 24saat bu şekilde daha sonrasında güncellenecektir mehmet bey dendi tamam dedim görün bakın bugün arandım TurkNet tarafından ve öyle bir hizmetimiz yok paketiniz 100/8 mbps şeklindedir gibisinden bilgi veriliyor bana. belki mayıs sonu haziran gibi upload hızlarımızı güncelleyebiliriz diye söyleniyor ayriyetten :slight_smile: herşey köprüyü geçinceye kadar tabiki :slight_smile: Daha interneti kullanmadan soğuttunuz beni teşekkürler TurkNet kendime uygun bi iss bulduğumda iptal işlemini başlatacağım 1 günde kendinizi belli ettiniz.

2 Beğeni

Selamlar @MehmetAydn, upload hızları kademeli olarak yükseltiliyor. Tüm kontroller sağlandığında kullanıcılarımızın upload hızları yükseltilecek.

1 Beğeni