Abone olamama sorunu

Öncelikle iyi günler geçen hafta TurkNet öğrenci kampanyası ve ücretsiz modem için evime TurkNet başvurusunda bulundum 2 gün içinde teknik ekip geldi ve binada aslında 100 mbps internet bulunmadığını altyapının alt kattaki dükkana kadar olduğunu ve bana yan bina üzerinden tekrar başvurmam gerektiğini söyledi öylede yaptım bu gün eski aboneliği iptal etmek için arandım ve iptal ettim ANCAK yeni abonelik için arayan arkadaş internet olan adreste 75 mbps olduğunu paket kapsamında modem olmadığını hız düşük olmasına rağmen gene 250 tl olacağını söyledi bende doğal olarak kabul etmedim ve bana şikayet için bir numara verdi aradım onlarda başka biryerden aranıcağımı beklememi söyledi 1 haftadır internetim yok ve modem kampanyası kalkmış sanırım çözüme bir türlü ulaşamıyorum

Selamlar @27148905332, öncelikle altyapınızın desteklediği maksimum hız şu an için 249,90 TL’dir. Altyapınız fiber destekliyor ise ücretsiz modem tahsis edilir. Altyapınızda fiber yok ise modemi kendiniz temin etmeniz gerekiyor. İnternet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet bağlantısı üzerinden sorgulama ve başvuru gerçekleştirebilirsiniz. 0 850 288 80 81 'de başvuru için diğer bir kanalımızdır. Bu kanallar üzerinden başvuru gerçekleştirmekte sorun yaşarsanız özel mesaj üzerinden ad soyad ve iletişim numaranızı paylaşmanızı rica ediyorum.

İlk başvurduğum adreste kağıt üzerindeki fiber mevcut gözüküyor (değirmenaltı mahallesi iğde sokak no16 Süleymanpaşa/Tekirdağ) fakat teknik ekip bağlamaya geldiğinde fiber bulunmadığını söyledi yan binadan (no14)bakır kablo ile almam gerektiğini söyledi

Anlıyorum. Aktif olmayan fiber için işlem sağlayamıyoruz. Altyapı sağlayıcısının daireniz için fiberi aktif etmesi gerekiyor. Bu konuya müdahale edemiyoruz. Belirttiğim gibi dilerseniz yine de satış birimine yönlendirebilirim.

Satış birimi ile iletişime geçtik tekrar kurulum sağlanacak ancak online işlemler üzerinde sözleşme onaylanmamış gözüküyor e-devlette ise tam tersi

Onay beklediğiniz hizmete ait müşteri numarasını benimle paylaşır mısınız?

Prosedür normale döndü saha ekibi için kurulum bekliyorum ilginiz için teşekkürler

Rica ederim, keyifli kullanımlar :pray: