abone no : 2699208

Merhabalar bEN AYHAN SEPETCİ BUGUN 30.05.2022 Tarihinde 1000 download 1000 upload baglattım bugun saat 15:20 civari hicbir sekılde ınternetı kullanamadık 3 kere aradım sonunda musterı temsılcıs telefonu actı yaklasık 3 defa aramamda rahatlıkla 1saat 30 dakka gitmiştir kurulumyapan arkadaşlar kurulumu yaptılar gittiler bende wifi şifresini 5g telefonla girdim ilk denememde hız cok iyi bir seklde 175 +180 arasi cıktı cok sevındım dedıklerı kadar varmıs takii 2 telefonumla 5g baglanana kadar 2 telefonla bagladım 1 spedtest yapmamla cıkan 180 olan hız 2 telefonla yaptıgım test ıle 5g li sekılde 3 mps cıktı sasırdım dedım bu ımkansız olamaz boyle bısey dedım TurkNet kendı hız testını yapayım baktım gene aynı 1 tanesını kapattım wifi gene denedım hızım gene guzel cıktı 90 cıktı ılk yaptıgım test gore hızım dustu ama iyiydi ama 2 telefonla wifi baglandıgım zaman hızlarım 3 mhz olarak sabitledi aradan 10 15 dakka sonra modemındekı fiber işikları kapandı ve kırmızı oldu yanı arada ucurumlar var 1 telefonla wifi baglandım sorun yasamadım takı 2 wifi ile telefona baglanınca fiber coktu sistem cöktü bilgisayarimda deneme fırsatı bıle bulamadan ısıkların hepsi kırmızı oldu yanı hersey sizin evınıze gelıp ımzayı attırdıkları ana kadar ve ekıp evden 10 15 dakka cıktıktan sonra baslıyor hersy sıstemsel sekılde ılerlıyor bence benım yasadıgım olay tesadüf olamaz işin entresan tarafi musterı hızmetlere baglandım 1saat ulasmaya calıstım nasip işte actılar telefonu dedım boyle boyle 1 wifi kaldırdı 2 telefonda wifi coktı sıstem coktu bana su cevabi verdiler ekıbımızı yolandırme yapıyorum cözebilirlerse cözerler cözemesse sizi arariz sizi yönllendırme yaparız demeleriyle benım acıkcası o hayallerin suya dustu dıyebılırım

A0 Türkçe.

Noktalama işaretlerine, kelime yazımlarına dikkat ederek metni güncelleyin. Bu şekilde hiçbir şey anlaşılmıyor.

1 Beğeni

Telefon ile ulaşmak yerine online işlem merkezi üzerinden kayıt açarsanız daha hızlı çözüme ulaşabilirsiniz. İmzayı atsanız bile taahhütlü hizmet olmadığı için istediğiniz zaman hizmetinizi iptal edebilirsiniz. Sorununuza gelecek olursak fiber hizmetler ilk başladığında hızın oturması için bir süre geçmesi gerekiyor diye biliyorum. Destek kaydınız açıldığına göre kısa sürede çözülür

Merhabalar,

Probleminiz devam ediyor mu? Ediyor ise destek kayıt numaranızı benimle paylaşmanızı rica edeceğim.