8623 t50 b yardım talebi

10 gündür aynı sorunla uğraşıyorum . Modemi takınca gündüz biraz iyi ama akşam olunca 10 saniyede 500 500 aryiyor crc . Bütün firmwareleri denedim fikri olan varmıdır 100 mbps paketindeyim eski modemim de 53 mbps sıkıntısız çalışıyordu bunda 45 mpbs ye düştü ama sürekli sıkıntı sürekli sıkıntı . Bilgisi olan varsa çok memnun olurum

2 Beğeni

Snr değeri çok düşük ise hata oluyordur

3 Beğeni

Eski modemde snr 7.6 iken 52 mpbs net kopma sıkıntı olmuyordu . Şu an snr 8.3 hız 44 mbps ama ölümüne bağlantı kopuyor. Anlamadım

2 Beğeni

Turknetten çok memnunum o yüzden modem pekde şey olmadı olmazsa router olarak kullanırım üst katta :joy:

3 Beğeni

Modemin içini neden açmış? :grinning: Siz yine de modemi fabrika ayarlarına geri döndürüp tekrar kurun

3 Beğeni

Her şeyi denedim kaç defa resetledim bilmiyorum. Tüm yazılımları denedim yine aynı

2 Beğeni

eski modemi takınca sikinti yok ama onunda wifi si bozuk laptopu dağıtıcı olarak kullanıyorum

3 Beğeni

Router olarak hiç denediniz mi t50 de var sanırım

3 Beğeni

@murat.yanar @Eren @Hakan.Yildirim

2 Beğeni

Modemi son sürüme güncelleyin.

2 Beğeni

Yapa kullanyorsanız standart yapa profilini deneyin.

2 Beğeni

Turknetin sürümü yüklü . Malesef yapa değil ya

2 Beğeni

Zaten tim surumlerle bir gün denedim olmuyo hepsinde aynı

2 Beğeni

Hız düşürebilirsiniz 35 e veya iç tesisat değişimi yapın.

2 Beğeni

İç tesisa yok abi. Ankastreden modeme geliyor oda telekomun çelik kablosu hızı denemek için 35 e bir ay dusurebilirim o zmn

2 Beğeni

İlginç olan şu an eskimodemde 52 nin 51 mbps ni sıkıntısız kullanıyorum :relaxed:

2 Beğeni

Denemedim router olarak bu hafta içi denicem artık çöp olmasın

2 Beğeni

iç tesisat demek illaki duvarın içindeki kablo değil. senin iç tesisat ankastreden modeme gelen kablo. çelik kablo derken bakır kablo mu demek istedin. o kablo direk modeme girmez. muhtemelen telefon kablosu ya da cat türü bir kablo ek yapmışsındır. ek yerinin düzgün olmasına dikkat et…

3 Beğeni

Bakır kablo bu TT nin direkle ev arasına çektiği kablo var ya 4 bakır tel bide çelik halat ouyo yanında ondan .

3 Beğeni

bu abi hiç eksiz sadece modem girişinde rj 11 için ek var başka ekte yok

2 Beğeni