8 upload'la yayın açamamak!

100/8 FTTH altyapı kullanıyorum. Uploadım leş gibi dalgalanıyor 4.500 bitrate ile yayın açamıyorum panel sürekli kırmızı yeşili dengeli gelmesini bırakın turuncu bile olmuyor nasıl çözeceğim ben bu işi ya.

Kablo ile mı bağlısınız?

Kablo ile bağlantı sağlıyorum. Yayını yaptığım sırada benden başkası interneti kullanmıyor. Fakat stabil gelmiyor dalgalı geliyor.

Yıl olmuş 2023, 8 Mbps upload değeri çok komik :laughing:

Komikten de öde. Onu da geçtim onu bile adam gibi kullanamıyoruz. Gerçekten gençliğimizin baharında uğraştığımız şeylere bakar mısın.

Selamlar @SineQ, upload işlemini farklı bir platform özelinde gerçekleştirmenizi rica ediyorum. Değerlerinizde bir sorun yok ise kullandığınız yazılım ve yayın platformu özelinde problem yaşanıyor olabilir.

1 Beğeni

Vallahi farklı programlarda denedim ama 4k dalgalanmadan dolayı sorunlar oluşuyor. Upload artırımı mümkün değil mi?

Yerel sağlayıcı altyapısı üzerinden hizmet aldığınızda sağlayıcının ülke genelinde sunduğu hızlar üzerinden hizmet verebiliyoruz. 100 üstü paketler şu an için mevcut olmadığından bu pakette alabileceğiniz maksimum upload hızı bu şekildedir.

1 Beğeni

Anlıyorum. Farklı servis sağlayıcılarda 200 ve üzeri hızları verebiliyorlar da TT altyapısını kullanan sağlayıcılar.

1 Beğeni

Doğrudur, bizim tarafımızda yerel sağlayıcı altyapısı üzerinden sunulan hizmette 100 ve üzeri paketlerimiz bulunmuyor.