8 gündür internet yok çözemiyorlar

8 gündür internet yok çözemiyorlar 5 gün sonra döndüler sorun iç tesisatta dediler elektrikçi yardımıyla baktırın dediler baktırdım sorun yok sorun porta sinyal gelmiyormuş tekrar söyledim saha ekibi yönlendirecez dediler 3 gün sonra döndüler sorun iç tesisatta yine dediler olmayan sorun baktırdım ve öğrenciyiz çözülmüyor @EFG ilgilenir misiniz lütfen

Merhaba, TurkNet Temsilcisi arıza kaydın da iş emri/ altyapı kontrol işlemini Telekom’a bildirdiği zaman, destek kayıt numaranız ile xDSL hizmet numaranız ile Telekom müdürlüğüne gidin, sorununuzu anlatın ve çözülmesini talep edin.

Merhabalar, müşteri numaranızı bana özel mesaj üzerinden tüm bu süreci anlatarak iletir misiniz? Ben size buradan elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağım.

1 Beğeni

Dostum ben facedeki kişiyim. alperenatici ye özeline yazarsın dostum yardımcı olacak.

Mail adresi üzerimden mi

Yeşil E harfine tıkla mesaj tıkla yaz dostum @Azat

iptal ediyorum yeter bıktırdılar

Komşunuz da Türk Telekom kullanan kimse varsa onlarda sorun olup olmadığını teyit edin önce onlarda da sorun varsa altyapıdan kaynaklanıyor demek. Konsunuza Türk Telekomu aramasını ve sorunlarınızı söyleyin bence. Bende sorun yaşadım TT ekipleri iç tesisat ve modemi değiştirin dediler baktım komsumda aynı sorunları yaşıyoruz bu sefer komşum Türk Telekomu ara dedim bilgi al dedim. Aradı ayın 30’una kadar altyapı çalışması var dediler. Onun için şuan beklemedeyim inşallah daha erken biter

Yok ilk ona baktım zaten var herkesin benim bi yok

Müşteri numarasını verdin mi

O zaman Hocam Türk Net ekibi geldiğinde Türk Telekom ekipleri ile konuşsunlar seni arayan Türk Telekom çalışanın numarasıyla ara konuşsunlar şuan en mantıklısı bu gibi çünkü sorun daha belirtilmeden çözüm sunuyorlar bu kafadan savma gibi bir şey oluyor. Birbirine suçlayıp duruyorlar söylediğinize göre

İptal edecem bıktırdılar