75mbps paketim var 16mbps alıyorum

arkadaşlar az önce türk telekomdan TurkNet 'e geçişim tamamlandı kurulumu yaptım ama 75mbps olarak anlaşma yaptığım paketten 12-13mbps hız alıyorum ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz

Öncelikle bi hat degerlerinizi atabilir misiniz acaba

Hocam ADSL olarak tanımlanmış size destek kaydı açın vdsl geçiş talep edin

Vdsle gecis isteyin adsl tanimlanmis

müşteri hizmetleriyle konuştum şimdi talep oluşturdular yarın saat 2 gibi şehir dışına çıkacağım umarım bir an önce hallolur

Önceki ISS de ADSL kullandığınız için ilk etapta ADSL den ADSL şeklinde gerçekleşir sonrasında paket tarife adımından kayıt açtınız ise VDSL geçişi port müsaitlik durumuna göre gerçekleşir. Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın hizmetinizi :pray:

1 Beğeni

hocam boş port yoksa nasıl bir yol izleyeceğm

Şu an diğer ISS lerin altyapı sorgu sayfalarından adresinizi sorguladığınız zaman port var bilgisi görünüyor ise problem yoktur. Boş port olmaması durumunda bağlı olduğunuz Telekom müdürlüğüne dilekçe ile port talebinde bulunabilirsiniz. Tabi ilk etapta muhatabınız TurkNet Destek olacaktır. Destek kaydınız üzerinden VDSL geçiş için talep açtığınız zaman TurkNet sizin adınıza port talep edecektir TT den. Umarım port sorunu yaşamadan geçiş gerçekleşir. Bol şanslar.

1 Beğeni