75 mbps diyor alabilir miyim?

TT den taahütü bozup TurkNet 'e geçeceğim. tahmini hızı alabilir miyim?

Şu anda ADSL port üzerinden hizmet sağlandığı için 75 Mbps ile ilgili kesin bir şey söyleyemeyiz maalesef.

kaç ayınız kaldı ve ne kadar ceza çıkartıyor??

çok teşekkür ederim baran bey. denemeden göremeyiz o zaman. bir sorum daha olacak. yarın müşteri hizmetlerinden başvurduğum taktirde 48 saat içinde taşınacağı söylendi.bu ortalama hız mı yoksa kesin mi?

son ayım herşey dahil 171tl çıkıyor. 95tl paket 16mbps

2 Beğeni

Vdsl gectiğinizde alabileceginiz hiz degerini gormek lazim bunu belirlemek icin Basvurunuzu yaparken arkadas davet kodundan yararlanmak isterseniz
PTK81DV16BQW bu kodu kullanirsaniz 1 ay size 1 ayda bana internet ucretsiz saglaniyor

Belirtilen süre ortalama süreçtir ancak genelde 48 saat içerisinde işlemler tamamlanmaktadır. Bölge TT ile ortak olarak işlemler gerçekleştirildiği için süreç kısalabilir/uzayabilir. Rica ederim, iyi akşamlar dilerim :hugs:

@Baran hocam rahatsız ettim tekrardan kusura bakmayın. bunu değerlendirme şansınız var mı?Ekran Alıntısı

Estağfurullah ne rahatsızlığı istediğiniz zaman mesaj atabilirsiniz, yardımcı olmak için buradayız :hugs: Sistem verilebilir 76 Mbps olarak gözüküyor mesafede oldukça iyi, bende 153 metre mesafeden 100 Mbps alıyorum eğer iç hattınız sağlamsa ve saha dolabında yoğunluk yoksa sizde 76 üzerinde hızlar alabilirsiniz. En net cevabı ancak VDSL port üzerinden hizmet aldıktan sonra modem hat değerlerinizi atınca söyleyebilirim.

çok teşekkür ederim ilginiz ve alakanız için. iyi akşamlar iyi çalışmalar dilerim :blush:

1 Beğeni

Merak ettiğiniz başka bir konu veya sorun olursa ben veya diğer mod arkadaşlarıma istediğiniz zaman mesaj atabilirsiniz. Rica ederim, iyi akşamlar dilerim :hugs:

Bu değerlere nerden bakıyorsunuz?

1 Beğeni

Altyapı Sorgulama adresinden sorgulama yaparak bu değerlere ulaşabilirsiniz.

1 Beğeni

İyi günler yeni konu açmadan burdan sormak istedim

Şu Anki Hız (kbps) 6143 35833
Maksimum Oran (kbps) 33918 72240
SNR Margin (dB) 30 18.8
Hat Zayıflaması (dB) 25.4 12.7
Hata (pkts) 0 5411

budegerler ile 75 paketine geçsem sıkıntı yaşarmıyım.

Snr değerini biraz düşürürsen kullanabilirsin sorun olmaz

70mb’e kadar sağlıklı kullanabilirsin, zayıflaman da fazla iç hat kontrolü şart. Tavsiyem; 50mb paket kullanmanızdır.

1 Beğeni