7 mb internet kullanıyorum Gigafiber istiyorum

Lütfen yardımcı olun elimden ne geliyorsa yapıyorum her yere başvurdum beni türktelekoma yönlendirmeyin ben sizlerden hizmet alıyorum. İzmir Bornova Yeşilova mahallesi kötü bir mahalle değil lütfen adresime fiber istiyorum fiber bile değil 35 mb olsa bile yetecek 7 mb alıyorum

Mustafa az daha sabret köklü uçacakmışsın :smiley: Gigafiber geliyormuş yeşilova mahallesine… https://turk.net/gigafiber-istiyorum şuraya gir talep oluştur. 7den 1000lere ulaşırsın belki de 1 aya kalmaz :smiley: Belki de gelmiş haberin bile yoktur… Çabuk gördüğün gibi şu linke girip sorgulama yap :smiley:

Ne zamandır ben de fiber istiyorum. Hem de Antalyanın göbeğinde Lara’da ama ne gelen var ne giden…

Mesajını görünce heyecanlandim geleceğine dair bir bilgi göremedim ne yazık ki hangi kaynaktan bilgi alabilirim iletirseniz çok memnun olurum

Sana şunu söyleyeyim 4060lara kadar olan sokaklara hep yapılmış durumda bırakın kaynağı aramayı da şu verdiğim linke girip sorgulama yapın. GigaFiber İstiyorum — TurkNet istiyorum GigaFiber İstiyorum — TurkNet bu yazıya tıklayıp sorgulayın fuzuli yere bekliyor olabilirsiniz. Şayet altyapı çıkmazsa aynı yerden talep oluşturun. Yeşilova mahallesini genelinin %80ninde var gibi görünüyor. Sokaklarık baz alırsak tabi bütün evlerde yok gibi görünüyor. Her sokakta 1 kaç tane yerde gigafiber var gibi görünüyor.

1 Beğeni

Evet bu kaynakta bizim adrese çıkmıyor bu mahalle sıralaması ile mi geliyor bizim burada evler hep 2 3 katlı müstakil o civarlada siteler var bu etkiler mi gelmesini bizi es gecebilirler mi çünkü çok mağduruz

1 Beğeni

Öyle sokaklar mevcut mesela 4088. sokak orada binaları sorguladığımda çoğunda altyapı gözükmüyordu ama 1 tanesinde gözüküyordu… O mahallede kaç tanesinde var hiç bakacak değilim tabi… Bulunduğun sokaktaki diğer binaları 1 sorgular mısın aralarında gigafiber gelmiş çıkacak mı diye…

1 Beğeni

Kontrol ettiğimde birçok yerde yok fakat gelen semtlerin çoğuna gelmiş. Mahallede genç olan arkadaşlara talep ettim hepsi forum dolduruyor umarım dikkkate alırlar

1 Beğeni

Tez vakitte gelir inşallah

1 Beğeni

Merhabalar, GigaFiber Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet bağlantısı üzerinden başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Hedefimiz mümkün olan en fazla haneyi GigaFiber hizmetiyle buluşturmaktır. Yatırımlarımıza ve çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz :innocent:

1 Beğeni

Umarım 10 tane hane toplamda talep ilettik dün dikkate alırlar elimden gelen her şeyi yapıyorum

1 Beğeni

Umarım kısa sürede yüksek hızlı internete kavuşursunuz :pray:

1 Beğeni