7 günlük Turknetliyim 4 gündür net yok

@efg Telekomdan TurkNet 'e geceli 7 gün oldu ama 4 gündür internetim yok. Yani cok mağdurum lütfen yardım…

1 Beğeni

Destek Kaydı açmadıysanız öncelikle Online İşlemler Merkezi üzerinden Destek Kaydı açmalısınız.

Actım ustam boş boş cevaplar veriliyor…

Size verilen cevabı SS olarak buraya ekler misiniz lütfen yardımcı olmaya çalışayım.

Aktivasyon tamamladıktan sonra mı kesildi hizmetiniz. Yoksa aktivasyon devam ediyor mu?

Aksiyon tamamlandı 3 gün sıkıntısız kullandım sonra tamamen gitti bugün 5. Gün daha internet yok…

1 Beğeni

@efg kayıt numaram 44494777 lütfen Bi ilgilenin… Bugün tam 5 gün oldu daha net yok

VAE fiber altyapı çalışması filan mı oldu ? Fiber dolap filan gelmiş olabilir mi ? YAPA altyapısında mısınız ?

Nuri Bey, sorunun iç tesisatta olduğunu söyleyen TT yi test etmek amaclı modeminizi direkt olarak hiç ankastreye bağlayıp test ettiniz mi DSL geliyor mu gelmiyor mu diye?

Eğer iç tesisatınızda bir sorun olmadığına eminseniz modeminizi ankastreye gotürüp kısa bir kablo ile test eder misiniz? Elinizde krone bıçağı gibi bir imkan yoksa, şu anda koreneye çakılı olan kablo ilede yapabilirsiniz.

Bu işlem sonucunda hala sorun devam ederse konu üzerinden beni etiketleyerek bilgi verin size yardımcı olmaya çalışayım.

2 Beğeni

Turknetten bir arkadaş aradı sorun ben yalın nete geçmek istedim telekom komple kapatmış İnterneti TurkNet 'e geçtiğimde… Ama şimdi bir msj geldi böyle yazıyor

Nuri Bey sizden ricam modeminizi fabrika ayarlarına döndürüp, tekrar kurulum yapar mısınız?

Eğer sorun düzelmezse size yardımcı olmaya devam edeceğim.

Yaptım ama sıkıntı aynen devam ediyor ustam

Ben sorununuzu ve gerekli bilgileri tekrar ilettim. Süre uzuyor ama en kısa zaman içinde sorununuzun çözülmesi için ilgileneceğim.

Cok teşekkür ler bekliyorum…

Şimdi böylemsj geldi ustam…

Buna arkadaş yaw şimdide aradılar iç tesisatı bozulmuş onun için internet alamıyormuşum. İlk önce yalına geçtiğim için dediler şimdide iç tesisat ta sıkıntı var diyorlar. Ben 3 4 sene türk telekom da sıkıntı yaşamadım ne hikmetse TurkNet 'e geçince iç tesisatım bozulmuş
Benden 108 tl ücret istiyorlar kablo da bozukluk cıkarsa da 4.5 tl işim metresi. Benim internet gelen dolaplar aramda 500 metre var e sıkıntı varsa napacan ben 2000 TL mi ödiyecem…
Lütfen birileri yardımcı olsun…

Eğer iç hat kaynaklı bir sorun yok ise 108 TL ücret alınmayacaktır.

Hayırlısı 108 tl ödemeye razıyız artıkta acılsın internetim bugün 8. Gün oldu internet gideli… Bukadar saçma sapan bir internet anlayışı olmaz olmamalı…

Son durum nedir? İnternet hizmeti alabildiniz mi?