56 Gündür İnternet Kesik

56 gündür Hem internet hem telefonum kesik TurkNet hiçbir şey yapmıyor defalarca kayıt bıraktım kontrol ediliyor Telekom’a bilgi verildi Cevap bekliyoruz oyalanıp duruyorum
Sonra bölgede altyapı çalışması var dediler ama binada ve sokakta herkesin interneti var

müşteri numaranızı yazar mısınız @EFG arkadaşımız kontrol sağlasın.

1 Beğeni

2126269235 abone numaram

var mı bir gelişme @HKN @EFG

Şebeke tarafında kablo arızası mevcut. Bu süreçte 20ye yakın destek kaydınız var. TurkNet tarafından Telekoma 4 defa iş emri gönderilmiş 3ünde süreç uzatılmış şuan 4ncü iş emri aktif ve süreç devam ediyor.

3 Beğeni

kablo arızası diyorlar hep ama aynı binada herkeste internet var.
Türk telekom hiçbir şekilde adeta kasten ilgilenmiyor bence. ben 58 gün internet kesintisi ne gördüm ne duydum, normal midir?
@Murat042

Siz yapada mısınız? (20 karakter)

onu bilmiyorum, nasıl öğrenebilirim @gokselbasol

TurkNet Online İşlem Merkezi deki teknik bilgiler kısmının görüntüsünü atabilirmisiniz?

@yuce

2 Beğeni

yapa da değilsiniz. telekomun cihazıyla yani vae üzerinden bağlısınız. @muhterem

1 Beğeni

bugün TurkNet aradı, 60 gündür süren sözde altyapı arızası bir ay daha sürecekmiş. inanamadım. artık iptal etmekten başka şansım kalmadı. 90 gün arıza nerde görülmüş

Bağlı olduğunuz Telekom müdürlüğüne gidip bilgi alabilirsiniz. Neden bu kadar uzun sürdüğünü ve ne çalışması yapıldığını.

1 Beğeni