50mbs anlaşmada 32 mbs alıyorum

değerlerim bu şekilde

bu resim ise aldığım hizmet

Konuyla ilgilenilmesini önemle rica ediyorum yetkili arkadaşlar bilgi talebinde bulunurlarsa gerekli bilgileri iletebilirim şimdiden teşekkürler

Edit: Bu hizmete başladığımız günden beri böyledir bu da tahmini 2 yılı geçti

Modem hat değerlerinizi yollayabilir misiniz?

Merhaba hat değerlerimi nasıl yollayacağım hakkında bir fikrim yok yardımcı olursanız sevinirim

Kullandığınız modemin marka modeli nedir?

TD-W9970

300Mbps Kablosuz N USB VDSL/ADSL Modem Router

Model No. TD-W9970(TR)

Üstünde Türk Telekom yazan modem mi? Eğer o ise TP-Link TD-W9970 v3 Modem'de Hat Değerleri Öğrenme bu konudan öğrenebilirsiniz.

1 Beğeni

yazmıyor fakat aynı şekilde yapılıyormuş

1 Beğeni

Hattınız bu şekilde zaten şu an alabileceği en yüksek hızı alıyor. Eğer evinize gelen hatta bir ek varsa yenileyip öyle deneyebilirsiniz. Splitter varsa çıkarıp duruma öyle bir bakabilirsiniz.

2 Beğeni

ek derken ek ne oluyor tam olarak? bir accespoint var fakat o yokkende hız böyleydi varkende

Anlatamam ama fotoğrafla gösterebilirim sanırım :slight_smile:

image

Modeminize gelen kabloda üstteki fotoğrafa benzer ekler var ise hattınızda hız düşümüne sebep olabilir.

1 Beğeni

kontrol edeyim hemen

evet ek varmış en kısa sürede o sorunu çözeceğiz peki başka bir çözüm yolu var mı modemi değiştirmek v.s v.s

Edit: yani ben nasıl sabit 50yi alabilirim

1 Beğeni

Şu anlık yapabileceğiniz en iyi şey kablodaki eki kaldırıp öyle denemek. Eğer sabit 50Mbps hızı kablosuzda almak istiyorsanız iyi bir 5Ghz modem alabilirsiniz.

1 Beğeni

önerdiğiniz marka model var mıdır?

TurkNet’in kendi sitesinde sattığı Zyxel VMG 8653-T50B modemi kablosuz çekim gücü konusunda gerçekten iyi iş çıkarmış internette gördüğüm kadarıyla.

tamamdır ben bi fiyat araştırması yapayım ardından yeni modeme de geçiş sağlayayım belki yükselir hız :frowning: tekrar teşekkür ediyorum yardımlarınız için

bu arada hangi mesajınızı çözüm olarak işaretliyim onu da yazarsanız en doğru şeyi ekleyeyim

Şu anlık ek sorununu ortadan kaldırmanız en doğrusu olacaktır ve en azından şimdilik bir mesajımı çözüm olarak işaretlemenize gerek yok. Eğer ek yaptıktan sonra sorun çözülmezse kayıt açarsınız.

1 Beğeni