5 gündür internete bağlanamıyorum

Merhaba, gigafiber kullanıcısıyım. 5 gündür ne kablolu ne kablosuz internete bağlanamıyorum. Gpon ve modem ışıkları yeşil yanıyor. OİM’den ulaşan arkadaşlar IP alabildiğimi söylüyor, teknik aksaklık olabilir diye kontrol için 2 gün arayla 2 TurkNet çalışanı geldi; modemi değiştirdiler, kurulum yaptılar, sıfırlayıp tekrar kurdular, sinyal değerlerimi ölçtüler vs. ancak sonuç değişmedi. Giderlerken sorunun teknik değil sistemsel olabileceğini, teknik bir arıza varsa yine yardımcı olabileceklerini, şu an için bir şey yapamayacaklarını söylediler. Destek kaydıma bunu eklediğimde de bu sabah yine biri bana ulaştı ve IP alabildiğimi bir sorunun gözükmediğini söyledi, şarjıma dikkat etmemişim ki konuşmanın ortasında telefonum kapandı. Destek ekibi ile olan sohbetimiz çıkmaz bir döngüye girdi, sorun gözükmediğini söyleyip saha personelini yönlendiriyorlar ancak gelenlerde teknik bir sorunun gözükmediğini söylüyorlar. Yardımcı olabilecek birileri var mı ? Destek kaydı numaram: 60531476
Teşekkürler.

2 Beğeni

Merhaba, hizmetinizi kontrol ettim. Mevcut destek kaydınıza istinaden cihaz değişimi, tekrardan modem kurulumu ve DNS kontrolü yapılmış ancak erişim sağlanamamış. Uzmanımız durumu ağ ekiplerimize aktarmış, ekiplerimizden gelecek olan bilgiler doğrultusunda uzmanımız sizinle tekrardan iletişime geçerek yardımcı olacaktır. Bende @alperenatici arkadaşım ile birlikte sürecin takibini sağlıyorum, gelişme oldukça sizi bilgilendireceğiz :raising_hand_man:t2:

2 Beğeni

Selamlar, gün içerisinde sorunun çözüme ulaşmasını bekliyorum :raised_back_of_hand:

2 Beğeni

Çözüme ulaştırıldı. Teşekkürler.

1 Beğeni