400 liralık bütçeye uygun modem

Siz ne Düşünüyorsunuz peki benim anlastigim hızın tamamını alamama sebebim modem olabilir mi bu konuda bi fikriniz veya bilginiz var mı

Ben kullandığım için vr300 dostum o yüzden söylüyorum kullanmasam demezdim

2100 alacam birde bakam neler olacak

Bir şey soracağım ben şuan kullanıyorum deneyim yaptım herşeyi yapmış bririyim yorumları okuyun orda yazana mi bakacaksın deneyimlemiş birine mi 1 yıldır kullanıyorum .

Ben neden n11 deki adama gittim sordum versiyon 1.0 da sorun var 1.20 modem mi diye sordum evet dedi 1.20 modelinde sorun yok

Bunlar teknoloji şansı ama mesela asus da size problem çıkartabilir ben nasıl olsa iade ederim rahatlığıyla sipariş edeceğim

1 Beğeni

Vr600 v3 modeli var Yeni çıktı. Çok güzel. Herşeyi var

Vr2100 daha bu aylarda çıktı onun en son verisyonu

Dostum kumar bu herşey çıkar modem bozukluğu fabrikadan da çıka biliyor bilemeyiz

Tp link önermem. Yerinizde olsam aşağıdaki marka modelleri tercih ederim.
Ayrıca zyxel hiç önermem.

Asus AC51 (AC750 ile karıştırmayın o ayrı)
Keenetic extra dsl
Alacaksanız bu ikisinden birini alın.

1 Beğeni

sizde de tp link vr300 vardı değil mi

Aynı olarak lanse ediliyor ama aynı değil. Ac750 sonradan çıktı. Ac51 de bazı şeyler değiştirildi donanım olarak.
Yani şöyle anlatmam gerekirse ac51 in performansı çok iyi ac750 ye göre. Ben denedim mesela ac51 ile giriş kattaki evin salonunda kurulu modem. Ben dışarıdan 75-100 metre öteden sinyal alıyorum.
Ama ac750 öyle değil. Büyük ihtimalle içinde birşeyleri kıstılar.

1 Beğeni

Ewet o yüzden tavsiye etmem dedim =)
Şimdi şöyle birşey tplink in hiçbir ayrıcalığı yok. Doğru düzgün mesela kısıtlama yapamıyor yazılım kaynaklı bugdan ötürü paket hataları çok oluyor. Ama mesela şöyle birşey var çekim gücü iyi ama değmez. Başka bir şeyi yok yani. Ben almadım kardeşim aldı modemi ben alsam ac51 alırım yada keenetic alırım.

1 Beğeni

Yorumlara bakarsan hiçbir şey alma. Ben yoruma bakmam önce bakarım test edilmiş mi sonra etrafıma bakarım kullanmış olan veya tanıdığı kullanan var mı. Yani bir şeyi 10 dakikada karar vermem ben almaya.
Misal samsung s2 aldım telefon zamanında 4-5 yıl kullandım her oyunu çatır çatır açıyordu.
Bilgisayar topladım 6 ay kullandım aldığım fiyatın 200 fazlasına sattım dolar kuruyla ilgisi yok.
Modem alacak olsam misal ya asusun üst segmentini alırım yada keenetic peak dsl alırım.

1 Beğeni

Ben testlerimi sana attım dostum kullanıyorum bu paraya dediğin için yoksa yüksekleride var

aynen hocam memnuniyet kişiden kişiye değişiyor sizin verileriniz de aklımda

TurkNet İpv6 testlerine girmiştim bu modemle sorunlar vardı. TurkNet Sonradan düzelti hiç bi sorun kalmamış .