40 Dakikadır internet yok

DNS değiştirdim. Modemi resetledim. Baştan kurulum yaptım. Farklı kablo denedim. Online işlemler uygulaması açılmıyor. En son foruma yazmak zorunda kaldım. Benim bir bilgisayar mühendisliği öğrencisi olarak bütün işim eğlencem tamamen internet üzerinden. Vdsl2 altyapım var ama ona rağmen cat8 ethernet kabloları kullanıyorum. Bu sorun kesinlikle benden kaynaklı değil. @Efe @Baran @ModeratriX yardımlarını talep ediyorum. Online işlemlerede giremiyorum.

1 Beğeni

Merhaba an itibariyle bende genel bağlantı sorunu yaşıyorum.
Bir ara kısa sürede olsa bağlantı gelip gitti.
Online işlemler merkezine dahi girilemiyor.
Tutknet alt yapı bakım da bir sorun var gibi gözükmüyor
Anlamlandıramadığımız genel bir sıkıntı var galiba.

1 Beğeni

Anlık olarak şu an internetim geldi ama bakalım geri gidecek mi?

Komple genel bi sıkıntı var heralde

Evet şu anda benimde bağlantı geldi.
Bence hiçbir ayar ve bağlantıyla oynamayın.
Bu problem genel bir sıkıntı gibi duruyor.

Arkadaşlar sorun belli bir bölgede var sanırım. Telaşlanmayın. Belki bakım veya iyileştirme çalışmaları vardır diye düşünüyorum

2 Beğeni

Benim de gece internetim gitti 1 saat sonra geldi ve ara sıra gidip gelmeler oluyor. Genel olabilir

2 Beğeni

hocam internetimde hiçbir sıkıntı yok fakat turknette genel arıza gözüküyor sizlerdede böyle bir sorun var mı?

Aynı uyarı bizde de var. Erişim varsa sıkıntı yok. Bildirilelim durumu. @EFG @Baran

2 Beğeni

Merhabalar, dün gece bir çalışma yapıldı. O yüzden belirli bir süre internet erişiminide sadece bazı bölgelerde sorun yaşandı… Şu an herşey normal seviyelerdedir.

Bu arada bu çalışmalardan sonra OİM ekranında hala genel arıza uyarısı çıkan ancak internet erişiminde sorun olmayan kullanıcılarımız ekran görüntüsü ile birlikte bana müşteri numaralarını özel mesaj üzerinden iletebilirler mi?

2 Beğeni