4 Gündür İnternet Hizmeti Alamıyorum

Yapa galiba. Ayrıca 3 saat önce twitter üzerinden güncel bilginin tarafıma aktarılmasını talep ettim geri dönüş yapılacağı iletildi fakat hala bir dönüş alamadım. Ortada tamamen bir iletişim sıkıntısı var.

2 Beğeni

VAE geçişi talebiniz var mıydı? Yoksa sadece arıza nedeniyle mi bir kesinti yaşıyorsunuz.

2 Beğeni

Hiç bir talepte bulunmadım konuda da bahsettiğim gibi 29.01.2022 saat 16:54’de bir anda dsl ışığım söndü ve o günden bu yana internet bağlantım yok. 27 ocak gibi paket kaybı, ping nedeniyle destek talebi açmıştım 24 saat hat değerlerimin takibi sağlandıktan sonra 28 ocak’ta problemin çözüldüğünü iletmişlerdi başkada bir talebim olmadı.

1 Beğeni

Size özelden yanıt verdim.

2 Beğeni

Yanıtınızı gördüm desteğiniz için teşekkürler. Umarım yakın zamanda problem çözülebilir en fazla iki gün daha bekleyebilirim.

2 Beğeni

İnternet hizmetini 8 gündür alamamaktayım.
22:50 itibarıyla arıza bildirimi gitmiştir fakat hala internet hizmetim bulunmamakta ve sabah 17:03’den bu yana destek kaydına geri dönüş yapılmamıştır twitterden iletişime geçeceğiz yanıtını vermelerine rağmen benimle hiçbir müşteri temsilcisi iletişime geçmemiştir.

Teknik bilgiler ise bu şekilde gözükmektedir;

1 Beğeni

Bildirimler güncellendi ve arıza tarihi uzatıldı… 29.01.2022 tarihinden bu yana internet hizmeti alamıyorum.

1 Beğeni

1.5 Aydır sorunsuz kullanıyordum aslında her ne olduysa 29 ocak’ta oldu. Apartmanımda ki TT ve farklı Iss’lerden internet hizmeti alan komşularımda bir problem yok. Yarın yapılacak geri dönüşe yönelik hareket edeceğim. Bulunduğum yerde boş port var aboneliğimi iptal edip farklı bir iss’e geçeceğim son çözüm olarak.

1 Beğeni

Aynı sorun bendede var var 2 şubatta düzeltilecek dedi sonra 10 şubata uzattılar 10 gündür gelen giden yok . Pekte gelecek gibi durmuyorlar 10’undada gelmezlerse zaten ben direk iptal edeceğim ve kimseyede tavsiye etmiyeceğim türkneti. Telekom kaynaklı olması bizi ilgilendirmez ben interneti nerden almışım TurkNet gerisini bizi enterse etmiyor

Rezalet. Ankastrem ulaşamayacağım bir yükseklikte olduğu için yerinde destek talebi bulundum sinyal gelip gelmediğini kontrol ettirecektim reddedildi.
02.02.2022 tarihinde gidereceğiz dedikleri arıza 05.02.2022’ye ertelendi şimdi gelmiş 09.02.2022’ye kadar düzeltilecek diyor. Elimizden bir şey gelse düzeltiriz diyorlar yahu basit bir kablo arızasını bile düzelttiremiyorsanız bırakın insanlara internet sağlamayı. Alternatif ISS önerebilecek kullanıcıların yanıtlarını bekliyorum. Daha fazla bu rezalete katlanmayacağım. Ücreti önemli değil taahhüt olmasın yeterli.

1 Beğeni

Benimde aynı şekilde 02.02.2022 beri düzgün bir internetim yok bana da aynı şekilde TT kaynaklı arıza olduğunu söyleyip İnternet dahi vermiyorlar destek sistemine yazıyoruz cevap dahi vermiyorlar en kısa sürede bende türkneti bırakıp başka hizmet sağlayanlara bakacağım.

1 Beğeni

Geçmiş olsun en az 10 gün benim gibi uğraşacaksınız ve üzülerek söylüyorum hiç bir gelişme yaşayamayacaksınız robot gibi aynı sözleri duymaya devam edeceksiniz. Son çare olarak farklı yerlerden taleplerde bulundum ve firmayı tüketici mahkemesine şikayet ettim belki süreci hızlandırırlar gelişmelerden haberdar edeceğim. Büyük bir hüsran sebebi… Umarım benim yaşadıklarımı yaşamaz ve yakın zamanda arızanız giderilir, internetinize kavuşursunuz.

Kaydınızı ne zaman açtınız ve size hiç bir şekilde dönüş yapılmadı mı?

Ben TurkNet 'e 30.01.2022 de geçtim önce kullandığım firma ttnet Di geçerken hiç bir sıkıntı yoktu ttnet de sadece yaptıkları taahhüt ve yüksek ücret artık fazla gelmeye başlamıştı bundan dolayı nasıl olsa TurkNet aynı alt yapıyı kullandığı için sorun çıkmaz dedim 02.02.2022 TurkNet modem kullanıcı adı ve şifreyi girebilirsiniz dedi girdim ve sadece 3 4 saat internetim oldu ve hala yok dün yine geldi 3 4 saat kullandım ve bu sabahdan beri yok destek de cevap veriyorlar Ama hep aynı kelimeler TT ilettik haber bekliyoruz İstanbul gibi bir yerde saatlerce günlerce nasıl bir ariza olabilir Başka bir sağlayıcı dan hiç bir sorun yokken başka bir sağlayıcı ya geçtikten Sonra olabilir aklım almıyor tamamen turknetin beceriksiz olmasından dolayı bence

Ben cayma bedeli ödeyerek geçtim birde… Kuş uçsa arıza denip TT’a paslıyorlar TT’da kendi abonelerine öncelik tanıyor sonuç bu. Burada iğrenç bir hizmet kalitesi var maalesef.

1 Beğeni

Evet aynı şekilde bende 580 TL cayma bedeli ödedim geçerken yeni abone olurken 10 dk bir ariyan firma şimdi bana 4 5 gün İnternet bağladı hiç İnternet kullanamadım üzerine üstelik daha 4 gün oldu bana 100 TL 64 kuruş fatura çıkartmışlar şaka gibi gerçekten gülünecek durumdalar

Yukarıda belirttiğim gibi 30.02.2022de TurkNet 'e geçtim kaydimida 02.02.2022 de açtım bana destek sisteminden verilen yanıt şu arızanın iç bina içi arıza olabilir ondan dolayı destek ekip yonlendirecegiz şimdi size soruyorum, 5 6 gün önce aynı bina aynı ev aynı iç hat hiç bir sorun yok hizmeti TurkNet aldığı an iç hat ev bina arızalı olabilir diyorlar sizce bu mantıklı mı? Siz olsanız ne dersiniz ben 10 yıl ttnet kullanıcısıyım 1 gün bile evde veya binada arıza olmadı @GxL

O tarihten beri bana fatura bile çıkardılar ama teknik raporum hep böyle

Bir hizmet bu kadar alınamazdı .Yardım edin adama artık…

1 Beğeni