4 aydır internetimiz yok Turknet

4 ay önce turktelekom kullanıyordum sözleşme bitince turkenete gectim geçtiğim gün mahalle deki kablolar çalındı TurkNet 'e geçerken kablo arızasının en kısa sürede yapılacağı söylendi ama halen kablo yapılmadı. 4 aydır bir kablo arızası yapılamadı mı yks ye hazırlanıyorum ve evimde internet yok böyle bisey olabilir mi ya

türk telekom altyapısı olduğu için altyapıya türk telekom müdahale ediyor bağlı olduğun türk telekom müdürlüğüne gidip belki süreci hızlandırabilirsin

Türk telekoma söylüyoruz ama onlarda müşterimiz olmadığınız için bilgi veremiyoruz diyolar TurkNet 'e gidiyoruz bizlik bisey değil diyolar ne yapabilirim ben versinler kabloyu bana kendi imkanlarimla kendim takayim

Selamlar @fatihomerolmez, ilgili arızaya müdahale yetkisi yerel sağlayıcıdadır. Süreciniz ile alakalı öncelik ve hassasiyetin ilgili birimlere aktarıldığını görüyorum.

1 Beğeni

Merhabalar evet yerel sağlayıcıda lakin yapmıyorlar. Neden 4 aydır internetimiz yok. Kasım ayında kesilen internet 30 ocakta yapılacağı soylendi şubat ayındayız ama yapılmıyor.